Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Scitec 100% Whey Protein...

A Scitec 100% Whey Protein Professional melyik ízben a legjobb?

Figyelt kérdés
Vízzel iszom

2015. okt. 9. 20:07
 1/8 anonim válasza:
citromos sajttorta *.*
2015. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudod, ízlések és pofonok.


Nekem ezek a kevert ízek túl ízesek, jobban bejönnek a nem kevert, ill. a sima kék (tehát nem Professional) 100% WP ízei.


Itt a tejcsoki, fehér csoki, vanília számomra évek óta megunhatatlanok.

2015. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barak-joghurt, csoki-kókusz.
2015. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Ki kell próbálni, hogy melyik milyen ízben a legjobb, hiszen több féle ízben kapható, most had ne soroljam fel őket. Először vegyél kisebb tasakokban különböző ízűeket, aztán eldöntheted melyiknek van jobb íze, ami majd beválhat nálad is.


Én legtöbbször csokoládé ízűt szoktam rendelni. Nálam ez az íz vált be a legjobban.

2015. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, rengeteg íz van, de kis tasakban (1 adagos kiszerelésben) csak 5 ízt adnak, a többit csak nagyobb kiszerelésben.
2015. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 silenthunterZ válasza:

Hát ez nagyon szubjektív. Előttem írták a csoki-kókuszt, de szerintem az ihatatlan :D


Vegyél 30grammos tasakokat. Kóstold meg mielőtt nagyobb kiszerelésben veszel.

2015. okt. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod megkóstolni az összes ízt, mert 30 grammos kiszerelésben csak 5 félét árulnak, közben meg van 30+ íz.

A kókuszos csoki számomra is ihatatlan. :)

2015. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, közben ránéztem a honlapjukra, úgy látszik bővítették a kínálatot, mert nem csak 5, hanem 8 féle ízt lehet megvenni 30 grammos tasakos kiszerelésben.

Ettől függetlenül érthetetlen módon nem tudod megkóstolni az összes ízt, sajnos.

2015. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!