Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges 10 kg 5 hónap alatt?

Klgh kérdése:

Lehetséges 10 kg 5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Jelenlegi testsúlyom 75kg a száznyolcvanhét centis magasságomhoz.

A cigit tíz év után tettem le mert tudom az is kell hozzá.

Protein, kreatin, fehérjedús étrend, heti három konditerem és a hiányzó napokon kettő kardio és kettő saját testsúlyos edzés mellett. Mostantól kezdve a márciusi tengerparti nyaralásig ez lehetséges?

Vagy esetleg milyen tanácsokat tudnátok adni, minden változtassak ezen, mert addig ennek sikerülni kell.


2015. okt. 12. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondoloma izomban akarsz felszedni (nem írtad mit szeretnél, de szerintem ilyen magasan nem 65kg-s lenni) Azt most megmondom, hogy ennyi edzés inkább hátráltatna, nem kell a saját testsúlyos, heti 3 kondi+2kardio mellé, kell 2 nap pihi. Amúgy lehet, számíts egy kicsi zsírra, de ha jól csinálod jelentősen javulhat a formád, monjduk neked így nem lesznek csaló napok addig, mert záros határidővel dolgozol és nincs időd szálksáítani, szóval elég sovány karácsonyod lesz, de amúgy kitartás és hajrá!
2015. okt. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet, hogy 1 hónap alatt 1kg ideális tömegelni. De még az 1.5 háát belefér. De a 2kg már nem, ha zsírban szeretnéd nagyrészt akkor igen. De ha csak minden hónapban, 1.5kg jön fel, akkor 5 hónap alatt=7.5kg az sem rossz szerintem elég szép eredmény.
2015. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5-7 kilót tudsz felszedni tisztán muszkliban, a 7 az nagyon felső határ. Kreatint fél év edzés után érdemes elkezdeni szedni. Ha ez megvan akkor tolhatod.
2015. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!