Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hónap alatt mennyi változá...

Egy hónap alatt mennyi változást lehet elérni látványra tömegnövelő, intenzív edzéssel?

Figyelt kérdés

most határoztam el, hogy bele kezdek a súlyzós edzésbe, mellette eszek rendesen, és tápkiegészítőt is iszok mellette..igazából nem akarok nagy eredményt, 50 kiló vagyok, eddig sehogy se sikerült kilókat felszednem akármennyit ettem, célom a 60 kiló egyelőre és tudom hogy nem egyik napról a másikra fog jönni, sőt nekem talán még nehezebb ilyen génekkel (anyám rendkívül vékony, ő se tud sehogy se hízni)

de azért érdekelne hogy egy hónap múlva látszódik e rajtam minimálisan már izom, szeretném ha a karom vastagabb lenne mert zavar már..igen, már jóval előbb elkellett volna kezdenem gyúrni, de "felvilágosultam" mára és megpróbálok izmot építeni magamra


2015. szept. 27. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semennyi változást nem lehet elérni.
2015. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adottságtól függ, 2 hét után azért már meglátszik hogy változik a formád, nálam is meglátszódott.
2015. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jól van ez tényleg hülye kérdés volt, inkább úgy kérdezem, mennyi idő alatt lehet elérni minimális változást?
2015. szept. 27. 21:12
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es igen? hát én nem is arra gondoltam, hogy egy hónap múlva már izompacsirta leszek, hanem az elég vékony karomon azért meglátszódhat esetleg valami
2015. szept. 27. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:

de ez nem így működik

sok tényező befolyásolja, és te lehet, hogy látsz magadon némi változást 3-4 hét után, de ahhoz, hogy mások szemében is egy izmos, jó kiállású ember legyél, ahhoz évek kellenek.

2015. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csináld, aztán majd kiderül, ezt így nem lehet megmondani. Ha azt mondják, hogy x hónap vagy x év, mire látványos lesz a fejlődés és az neked túl soknak tűnik, akkor el sem kezded?
2015. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha tökéletes az étrended és edzésed, megvan a regeneráció is, akkor kezdőknél az első 6-12 hónapban jöhet havi 1kg izom... ha több jön, az zsír és víz.
2015. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os elkezdem, csak nyilván motivál ha látom magamon a fejlődést, de a lelkiismeretem miatt csinálom
2015. szept. 27. 23:21
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó: te hónap helyett nem heteket akartál írni? nem egy ismerősöm gyúrta ki magát 1 év alatt elég durván és nem csak egy kiló ment rájuk :D persze nekem más az alkatom tudom, vagy csak rám értetted az írásod?
2015. szept. 27. 23:22
 10/11 A kérdező kommentje:
vagy úgy érted hogy 6 hónap után minden hónapban kb 1 kiló jön fel? (bocsi, este van)
2015. szept. 27. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!