Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatinkúra feltöltési időszak...

Kreatinkúra feltöltési időszakát léptem túl, adhatok vért?

Figyelt kérdés
Holnap elmennék vért adni, de gondolom akkor az edzés is felejtős.. Szóval a kúra feltöltési szakaszát fejeztem be tegnap, fogják-e engedni, hogy vért adjak? Mert ígyis nehezen fér be az időmbe, de, ha lehet akkor szívesen adnék.
2015. okt. 13. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
én megtartom magamnak a dus hemoglobinnal tarkitott vérem adhatsz ez nem koksz vagy valami gyogyszer
2015. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát csak alapból magas kicsit a húgysavszintem, anno 1 éve mikor kreatinoztam akkor meg 2,5x akkor volt, mint amennyi kellett volna, hogy legyen, szóval nem tudom, hogy így engednék-e, időm meg nem nagyon van, de adnék azért.
2015. okt. 13. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük.
2015. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem itt, mert nem akarok feleslegesen időt vesztegetni, mert így sincs semennyi. Szívesen adok, ha lehet, de, ha feleslegesen fogok elmenni, akkor nem sok értelme van. Más alkalom meg nem lesz már rá a közeljövőben, itt helyben, de tényleg rengeteg dolgom van.
2015. okt. 13. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd a magas húgysavszint eleve nem egészséges,de a magas kreatin szint sem.Amit egy kúra alatt bevisz az ember,az a sokszorosa a természetes dózisnak.szóval könnyen lehet,hogy ezzel nem adhatsz.
2015. okt. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!