Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan kapszula vagy...

Létezik olyan kapszula vagy tabletta, ami egy kicsit megdobná az energiaszintem egy fárasztó nap után is?

Figyelt kérdés

napi 10 órában dolgozom, fél5kor kelek, este megyek edzeni, de van, hogy szó szerint annyira fáradt vagyok, hogy nem bírok futni sem, pedig szeretnék nagyon, és szeretném ha az edzések az életem részéve válnának.

Én erre gondoltam, szerintetek?.Thermo Drine vagy Bio tech use fat burner


2015. okt. 13. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
neked nem zsir égetö kell ha nem sok kaja meg valami pörgetö koffein vagy kiss jenönél láttam aszem h láb és hát edzés elött iszik ilyen energizálot vagy mit
2015. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nagyon zsíros is vagyok, diétázok meg mozgok sokat, de nem nagyon olvadnak a kilók.
2015. okt. 13. 20:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Ak nem jo a diéta hány kg ot fogsz egy héten?
2015. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

0.5-1kg


Étrend reggel 6: 2 főtt tojás, pár szelet sonka, 2-3 szelet mozzarella light, 1 fél tk kifli


10 óra:alma


Ebéd fél12: húsos-zöldséges leves-tészta nélkül, rizs vagy kis krumpli hússal vagy hallal és zöldség


Vacsora 20dkg túró


Ez mellett napi 10 óra fizikai munka, állandóan éhes vagyok, szédülök, fáj a fejem, gyomrom, nincs erőm

Volt, hogy munka közben már mandulát ettem, annyira éhes voltam.

2015. okt. 13. 21:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana összeállítani egy valamire való étrendet.
2015. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy éhes vagy, én ágyban fekve lehet, hogy éheznék ennyitől, most nem számolom ki. Fizikai munka s edzés mellett enni kell, a fogyásod elég tempós, kibírja, ha visszafogod kicsit, de legalább működni tudsz.

Mandula? Nagyon helyes, jobb, mint szédelegni. Én is szeretem, ha van nálam, amennyiben nem tuti, hogy megfelelő ételhez jutok vagy elég, amit viszek.


Több okból lehetsz fáradt, de a túl kevés étel jó eséllyel komolyan hozzájárul...

2015. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze az étrenden is bizonyára lehet javítani. Nem tudhatom, hogy mitől laksz jól, én az almától azonnali farkaséhséget kapok és a kifli sem laktat, félre pedig ránézni is felesleges szerintem, de nem vagyunk egyformák.
2015. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Koplalsz....nincs energiad....faradekony vagy......

Vajon mi lehet a baj? Akarhogy torom a fejem nem jovok ra.

2015. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
eki a neve
2015. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs meg a kellő fehérjemennyiséged ennyiből. Igyál legalább 3-4 fehérjeturmixot naponta és jobban leszel.
2015. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!