Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő érdekelne, de ha...

Tömegnövelő érdekelne, de ha lehet nem túl drága? ( Többit lent)

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok,hogy saját tömegnövelőt készíteni a legjobb, kiszámítva a fehérje,illetve a szénhidrát arányt,de ettől függetlenül érdekelne ,ha szerintetek van,valami jó tömegnövelő. Gondolok itt arra,hogy lehetőleg kevesebb cukor legyen benne ,mint a legolcsóbb márkájúban :)).

Jelenleg Pro Nutrition-os PRO MASS-ot használtam, 13g fehérje és 77g ch amiből 44 cukor..sajnos ez így magyarul mondva SZAR. És tisztában vagyok vele. Egy ideig jó volt,de sajnos abba kellett hagyjam bizonyos egészségügyi problémák miatt. A Jumbo-n gondolkodtam,de hazánkban nem igazán forgalmazzák,és egy picit drágának is találom..Nem azért,mert nem éri meg..talán megéri,de viszont félek abbahagyom fél év után és akkor rengeteget kiadtam.

Valami tanács ezügyben esetleg ? :)

Sajátot nem szeretnék készíteni,nem szeretném annyira komolyan csinálni eleinte,tehát nem a versenyszint a lényeg.Először forma kell + magamra egy pár kiló.. '83 cm/63 kg :/

Leszólhattok nyugodtan,hogy tudatlan vagyok,de úgy gondolom,hogy olyanok válasza jobb akik értenek hozzá,mint a különféle online tápkieg. boltok.


SAJNÁLOM. HOSSZÚ LETT. Mindenesetre,köszi ,ha elolvastad :) !



2015. okt. 15. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a versenyszint nem a saját tömegnövelő készítéstől komoly:DDDD

eszméletlen pénzkidobás minden tömegnövelő.forintos dolgokat kapsz több tízezerért.vidd be kajából.kiló rizs 200ft.na ezt megkapodf egy tömegnövelőben 10ezwerért

2015. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem attól kezdődik,csak mondtam,hogy nem szeretném komolyabb végletekig elvinni ezt az egészet.

És nem a kiló rizsről van szó,hanem arról,hogy alig van étvágyam , szinte semmi,de lekínozom mindig amennyit csak lehet,de ha edzeni szeretnék akkor még többet kellene,ha meg testet építeni akkor pedig számomra mindezt lehetetlen véghezvinni...

2015. okt. 15. 17:07
 3/13 anonim ***** válasza:

akkor te egy béna kis nyomorék vagy.jajj nem tudok enni nincs étvágyam nincs olyan hogy nem birom nem tudom!!mindent meg lehet csinálni csak akarni kell!!szted nekem van kedvem letolni naponta fél -1kkilo rizst meg másfél kil csirkét??nem tudnék mást enni?pizzákat??nap végére a gyomrom felfordul,nem egyszer hánytam ki a rizst de ki a gcit érdekel valamit akarok és ezért teszek nem nyivákolok.ha meg sírok hogy jajj nem megy akkor ennyi nem baj az se.csak cserébe ne várjon az ember semmit.

itt vagyok én drága barátom mielőtt nem edzettem,szerinted nagyétkű gyereknek tűnöK?? [link]


és itt egy tavaly nyári [link]

2015. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem a nyivákolásról van szó ,csak ugye a sok gyógyszer miatt az embernek nem igazán van étvágya.Ettől függetlenül megeszem én is a napi fél kiló rizset,de azért gondoltam,hogy jobb lenne valami tömegnövelő,mert rettenetesen nehezen hízom.

Köszönöm szépen azt,hogy mennyire rendes ember vagy azért mert képes vagy lenyomorékozni egy másik embert.Gratulálok,te már elérted az életcélod. Majd egyszer nekem is menni fog.

Továbbá: gyk oldalán ott van,hogy a kérdésre válaszolj,ne másra,illetve ne tegyél fel más kérdéseket.

Köszönöm szépen a "jóindulatod " ,de ha nem tudsz segíteni a kérdésemmel kapcsolatban,akkor kérlek hagyd el az oldalt :) .

2015. okt. 15. 17:38
 5/13 anonim ***** válasza:
első válasz bratyesz mi volt???
2015. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez a legnagyobb segítség,amit írtam mert úgy van.ha persze mondjuk eszméletlen jól keresel és belefér hogy havonta pár tizezerrel segget törölsz vegyél tömegnövelőt
2015. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a Jumbot nem forgalmazzák itthon? Kb. minden sarkon kapni, mivel hazai cég gyártja és forgalmazza. Netről sem egy helyről lehet rendelni.

Ettől függetlenül nem tudom, hogy mi a bonyolult abban, hogy nem tömegnövelőt veszel, hanem fehérjét és szénhidrátot. Egy helyett kétféle port használt. De tegyél bele egy-két extrát, akkor is kb. annyi a különbség, hogy egy bögön helyett 4-5 zacskó lesz a polcon. Ez annyira nagy komolyság?

2015. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"csak ugye a sok gyógyszer miatt az embernek nem igazán van étvágya"


Kérdező milyen gyógyszereket szedsz?

Valamilyen betegséged van?

Nem ajánlom a tömegnövelőt, legfeljebb edzés után idd, mert ha állandóan iszod behájasodsz majd és cukros is lehetsz.

2015. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7es és mivan ha nem MO-n él??
2015. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Feltételeztem, hogy aki magyar nyelven hazánkat ír, az Magyarországra gondol. De kétlem, hogy a szomszédos országokban olyan nehéz lenne beszerezni. Itthon mondjuk könnyű, de ennek ellenére sem adnék érte pénzt.
2015. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!