Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás mellett mozogni is...

Gyúrás mellett mozogni is kell vagy elég az ha csak gyúrok de nem nagyon mozgok?

Figyelt kérdés
most nincs munkám jelenleg, van hogy napokig ki se megyek a házból, néha az udvara kimegyek ha van dolgom, na most elég az ha idebent a lakásban gyúrok és nem nagyon mozgok? vagy ki kéne menni néha az utcára sétálni kerékpározni vagy valami? mit gondoltok?

2015. okt. 16. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ki kellene menni a szabad levegőre is mozogni.Pl.Futni ,vagy amit írtál biciklizni.
2015. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Gyúrás helyett inkább eddzél!
2015. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél fussál, tekerj.
2015. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a közérzetem s a friss levegő miatt is kimennék, más haszna is van az aerob mozgásnak, plusz valamit azért mozogni kéne a pihenőnapokon is...
2015. okt. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,sétálj is néha,kocogj,biciklizz,járj egy jót a közeli erdőben,ezek nagyok hasznos mozgások! Először én se nagyon csináltam ezeket,de mikor elkezdtem,láttam,hogy nagyon jók,jobban fog menni az edzés is,mert edzed a szív-és érrendszert,a tüdő oxigénfelvevő képessége is javul.
2015. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!