Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti ehhez mit szóltok? (:D)

Ti ehhez mit szóltok? (:D)

Figyelt kérdés
Apám azt tudja, hogy a pro testépőítők az átlag hormonjukhoz képest 10x többet tolnak de azt nem, hogy a tápkieg az tápkieg nem kox:D
2015. okt. 17. 06:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a média hatása szomorú
2015. okt. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Apád is a birkanyáj része, mint az emberek többsége.
2015. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ja
2015. okt. 17. 08:49
 4/14 Szergej55 ***** válasza:
Ennyit ér a média. Torzítani, torzítani és torzítani. Ennyit tud, értelmes tájékoztatást soha nem nagyon adott, legfeljebb a kardszárnyú delfinek szaporodásáról a természetfilmben. Nem hibáztatnám édesapádat azért, amit hisz, mert aki nem foglalkozik ezzel, az külön érdeklődés hiányában csak azt kapja, amit tálalnak neki.
2015. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mutassam meg neki ezt? [link]
2015. okt. 17. 11:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja engedni a fehérjét, akkor úgyse fogja. Néhány észérvet fel lehet vonultatni, de ha nem akar engedni, akkor ne vitatkozz vele. Nekem se engedi édesanyám, apám meg egyenesen a kardjába dőlne ha én fehérjeport használnék. A megbeszélés sem vált be, amikor láttam, hogy jobb ráhagyni, elvagyok én por nélkül is. Nem ér annyit, hogy évekig tartó vitába kezdjek.
2015. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kemény dobozos nesquick kakaós doboz, amit mindig utántöltesz, + egy haver akinél elállhat a sufniban a vödör... én így tartottam a fehérjét otthon 2 éven át, amíg be nem töltöttem a 18-at... csak mikor anyám sütit sütött és belerakott fél kag-ot a "kakaóból" nah olyankor szívinfarktus közeli állapotban voltam...

Egyébként meg a tejsavó fehérje nem olyan nagyon jó dolog, ha tiltják a szüleid, de van lehetőséged szilárd hajából bevinni, akkor nem is kell a tejsavó, amitől egy csomó pattanásod lesz kamaszon stb stb rengeteg negatívumot fel tudnék sorakoztatni a tejsavó ellen...

2015. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es csak én nem vagyok rá érzékeny:)
2015. okt. 17. 17:26
 9/14 anonim ***** válasza:
És én se. Meg én csak egy növényi-állati hibrid fehérjét szerettem volna. De majd megveszem saját pénzből és legfeljebb dugdosom.
2015. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
akár érzékeny vagy rá, akár nem, egy kérődző emlősállat emlőmirigyeinek a váladékára semmilyen formában nincsen szükséged, és bizony még a tejsavó is tartalmaz nyomokban olyan anyagokat, amiknek az emberi szervezetben semmi keresnivalójuk nincs...
2015. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!