Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szoltok ehhez az edzésterv...

Mit szoltok ehhez az edzéstervhez:?

Figyelt kérdés

Középhaladó


hétfő: mell-bicepsz


fekvenyomás 5x8

ferdefekvenyomás 4x8

tárogatás egyenes padon 4x10

áthuzás 3x15

franciarúddal állva 5x8

scottpad 4x6-8

koncentrált bicepsz 3x12-12


kedd: tricepsz-láb


tricepsznyujtás 3x10

szűk fekvenyomás 5x8

tricepsz letolás ruddal 3x10

guggolás 5x8

lábtolo 4x10

lábhajlitás 5x8

lábfeszítés 4x10

vádli 5x15


csütörtök: Váll-hát


nyakmögül nyomás 5x8

vállgép 4x10

oldalemelés kézisulyzokkal 3x8

előreemelés kézisulyzokkal 3x8

felhúzás 5x8

felhúzás nyújtott lábbal 4x10

hátgép 5x12

evezls 5x8

(fürészelés 3x15-15)



2015. jan. 26. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó lesz ez, kicsit sok a mell, azt cskkentsd és tedd át a tricepszet hétfőre. Melledzést követő napon nem érdemes tricepszezni, mert mellnél a nyomógyakorlatoknál kapja a terhelést rendesen.

Ha mell után lesz a tricepsz, akkor elég lesz rá kilenc sorozat is. Bicepszre is elég annyi; minden gyakorlatból három sorozat.

Nem kell minden alkalommal, de néha (mondjuk ha sietsz) csinálhatod a mellezést követően a karedzést szuperszettben is.


a láb elmegy, bár a vádli elég kevés, és általában nem is elég heti egyszer edzeni.


Vállnál ha két nyomás is van (nem tudom ez a vállgép ez az e), akkor már semmiképpen sem kell előreemelés, vagy maradjon de akkor csak egy nyomás legyen. Kéne viszont mindenképpen valami hátsóvállra, mondjuk egy döntött törzsű oldalemelés, de ez csak a hát után legyen.

Hátnál kellene valamilyen lehúzó jellegű gyakorlat is; húzódzkodás széles vagy szűk fogással, lehúzás csigán mellkashoz széles vagy szűk fogással.

Meg nem ártana a végére csuklyára vállvonogatás, ha csak nincs túlfejlődve a csuklyád és ezért szándékosan hanyagolod.


Hasazást iktasd be! Nem kell külön húzni vele az időt, a gyakorlatok közötti pihenőidőben is lehet nyomni, ahogy a vádlizást is!


Jó lesz ez!

2015. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem is jó, én még betennék a lábhoz vádlit, ahogy írták előttem, meg esetleg kitörést (én legalábbis nagyon szeretem, jó gyakorlat)
2015. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Am elfelejtettem irbi h has majdnem minden edzes vegen van egy kicsi

2015. jan. 27. 06:04
 4/4 A kérdező kommentje:
...meg a hathoz a lehuzas nyakmoge, abbol 5x10-12
2015. jan. 27. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!