Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvőtámaszokkal lehetek...

Fekvőtámaszokkal lehetek izmosabb?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá sajnos.


Nem vagyok valami izmos és sportos sem (kövér sem)


Azt szeretném kérdezni hogy 5 fajta fekvőtámasszal elérhetek-e egy év alatt olyan izmokat amit lehet látni hogy dudorodik?


Naponta 100 (bocsánat nem tudom a nevüket ezért leírom őket) fekvőtámaszt csinálnék összesen.


1.széttárt karral

2.közvetlenül a test mellett helyezkedik el a 2 kar

3.egymás mellett lévő kézfejek a mellkas alatt

4.lábak fent az ágyon és a kezek a test mellett (70% kéz 30% láb arány)

5.kézfejek a mellkas alatt és széttárt lábak


Bocsánat a hülye magyarázatért, de nem tudom ezeknek a fekvőtámaszoknak a nevét.


Na de még ezekhez a fekvőtámaszokhoz belevegyítek pár gyakorlatot a fegyencedzésből akkor a nem izmos emberből lehetek izmosabb ha minden nap csinálom?


2015. okt. 18. 19:42
 1/4 anonim válasza:

A húzódzkodás gyorsabb eredményre vezet. Nálam legalábbis

de ha komolyan csinálod minden nap biztos meg lesz az eredménye

2015. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb mint ha nem csinálnál semmit, de mindennek az alapja a megfelelő étrend. Önmagában a fekvőtámasz nem elég ha arányos testet szeretnél. Ajánlom olvasd el a Sárga Kapszula nevű ingyenesen letölthető könyvet. A neten találhatsz még számos edzéstervet ami otthon elvégezhető minimális eszközigénnyel.
2015. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj még fiatal vagyok és rám anyukám főz. :)


Étrend nélkül akkor nem lehet? :(

2015. okt. 18. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kis szintig eljuthatsz össze vissza kajával is, de komoly eredmény sajnos nem lesz. Viszont sportolsz, ami önmagában már jó dolog, még ha nem is leszel egy izomkolosszus!
2015. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!