Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alkalmatlan lennek egy izmosab...

Alkalmatlan lennek egy izmosabb/atletikusabb formara? Nem tudja a testem tolerealni az extra, de nem extrem feherjebevitelt?

Figyelt kérdés
Anno uszassal kezdtem, emiatt valamelyest sportosabb voltam/vagyok mint egy atlagember,de meg mindig valamelyest lotyedt. Korulbelul 2 eve kezdtem el edzoterembe jarni, az ido elorehaladtaval egyre jobban odafigyeltem a taplalkozasra ,de alig sikerult valamit fejlodnom. Valamelyest vastagodtam ,de az izmaim messze vannak a definialtsagtol. Radasul az arcom is egyre jobban kipattogott. Naponta 4-5x etkezem . Reggel zabpehely gyumolcsokkel, napkozben 2-3x csirke rizs sok zoldseg, este tojas vagy turo, edzesek utan tejsavofeherje +banan, de a a fejlodes es az erosodes helyett egyre inkabb csak pattanasos leszek. Szinte alig vagyok izmosabb ,mint mielott odafigyeltem volna a taplalkozasra, nem latom hogy a tobblet feherje "beepulne"

2015. aug. 25. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vitaminok? Omega3?
2015. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Peak-es multivitamint szedek, amit kiegeszitek napi 1-2000mg C vitaminnal + Ca/Mg. Regebben napi 1 db omega 3 kapszula is lecsuszott , de annak mar 2-3 honapja.
2015. aug. 25. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert az extra fehérjebeviteltől nem is leszel vastagabb.vigyél be több kalóriát pl.zsírral,összetett szénhidráttal.
2015. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pattanásos vagy, akkor viszont valami kaja szerintem nem fekszik neked. Próbáltál már más fehérjét (marha, tojás)? Túró elhagyásával is lehet kísérletezni.
2015. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!