Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő arányok, vélemények?

Tömegnövelő arányok, vélemények?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nyilván függene a testtömeg kg-ban kifejezve *2 a fehérje stb. De érdekelne hogy hogyan állítanátok össze egy VISZONYLAG jó tömegnövelőt házilag?

Gondoltam arra hogy esetleg 100g-hoz tegyek pl 30g whey-t,30-30 g Detroit,matrodextrint és végül 10g fruktózt. - Esetleg adagonként 3-5g kreatin monohidrátot)

Ki mit változtatna?

Hobbi szinten csinálnám

(183/62 kg,izmot növelnék, viszonylag olcsón,és időm az pedig van, nem tervezem az 1-2 hónap alatti "betúrbózást"


Szeretnék olcsóbban kijonni mint a sok cukros tömegnövelővél,amiben a ch-t is fehérje áron fizetem meg.

Még 1 kérdés: mindegy hogy honnan veszem a matrodextrint,dextrozt illetve fruktózt? Kaptam 1kg-t ~1e Ft-ban mindegyikből.



2015. okt. 18. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy. haza mész edzés után és eszel normális kaját. rizs csirke mogyoró brokkoli viz
2015. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, eleve mi a szarnak maltodextrin és fruktóz? Én kicsit több, mint 400 forintos áron veszem, igaz van szállítási költség, de érdemes többet venni egyszerre.


2 adag fehérje és 50-60 gramm dextróz. Most ennyi megy. És szoktam bele rakni kreatint, 5 grammot. Ha érdekel megmondom hol lehet olcsón venni, nem tudom, hogy itt szabad-e reklámozni.

2015. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
komolyan azt hiszitek hogy a cukor táplálóbb mint a rizs?
2015. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos félreérthető a kérdésem,elnézést.

Kedves utolsó: nem hiszem ezt de

Iskola mellett nem tudom bevinni ezt

Az irreális mennyiségű rizst

Másik meg h nehezen szívódik fel

Edzés utánra kellene :).

2015. okt. 18. 22:32
 5/10 anonim ***** válasza:
irreális? 62 kiló vagy. 2 zacskó rizst kéne enned kb, ami kettő darab étkezés, max 3. ez sok? én is egyetemre járok és érdekes mód meg tudom enni a 2 zacskó rizst 500 g csirkét meg 500 g brokkolit a suliba. és nyugi, és tök m1 hogy gyosabban szivodik fel, nem fogja aszervezet lebontani 2 perc alatt az összes izmod. a cukor csak felbassza az inzulinod, ennyire jó.
2015. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy zacsko rizs nem egy 1kg?

Amugy meg lehet azt enni én is megeszem

Arra van a szünet meg az óra ha kifutok az idöböl

2015. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 zacskó rizs 125g... ami kb 100g ch
2015. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt megértem,ettől függetlenül érdekelne a válasz a kérdésemre :). Tehát akkor ha pl. 50g Impact Whey Protein-t (Myprotein) "párosítnék" 50g maltodextrinnel VAGY dextrozzal,és megennék ugye 1 zacskó rizst akkor az úgy nagyjából jó lenne :)? - Persze fehérjét bevinnék még húsból is-
2015. okt. 18. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen összezavartad a kérdezőt a tápkieg ellenességgel. Kérdező edzés után nyugodtan igyál fehérjét és gyors ch-t.
2015. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem zavartam össze. nem fogsz jobban fejlődni csak azért mert edzés után tejsavót meg cukrot iszol, mint rendes kaját. persze, jobb mint a semmi, de nem jobb mint a rendes kaja, ergó nem értem minek megvenni.
2015. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!