Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A reggeli kreatin utáni...

A reggeli kreatin utáni zabpehely+fehérje kombót mivel lehetne egy kis ideig helyettesíteni? (lent)

Figyelt kérdés

Most töltöttem fel minden reggel zabpelyhet ettem fehérjével de az utolsó napokban már nem bírta a gyomrom, már szinte a torkomon kellett lenyomni..

Most hála az égnek már szinten tartás lesz de pihenőnapokon (ami heti 3nap) ugyanugy ugy reggel zabpelyhet kell ennem. Ha esetleg ugyanígy járnék mint most mivel lehetne egy kis ideig helyettesíteni a zabpelyhet?


2015. okt. 21. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ám mindent elhinni a sárga oldalnak...

Tény, hogy egy egyszerű, praktikus, egészséges teljes étkezés reggelre a fehérje shake + zabpehely, de nem csak ezt lehet enni, főleg nem kell ezt enni, van ezernyi más étel, ami jó reggelire.

2015. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A zabpehelyt fehérjeporral együtt turmixold össze. Reggelire kiváló ital készíthető belőlük. Így akkor könnyebben lecsúszik torkodon és jobban meg tudod majd emészteni. Ha ezt csinálod majd, akkor a zabpelyhet semmivel sem kell helyettesítened a reggeli elfogyasztáshoz. Ezenkívül tegyél még bele egy kevés lenmagolajat is.


Én is zabpehelyt szoktam túróval, vagy fehérje porral reggelire elfogyasztani. De előtte a zabpehelyt legalább negyed óráig beáztatom vízben, hogy megpuhuljon és akkor könnyebben el lehet fogyasztani. Gyanítom, hogy te nem így csináltad, akkor tényleg úgy kell lenyomni a torkunkon, ami egyáltalán nem egészséges.

2015. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!