Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépitők esznek kenyeret...

Testépitők esznek kenyeret (pékárút)?

Figyelt kérdés
? milyen előnye vagy hátránya van a pékárú fogyasztásnak? a Kalácsokat sütiket kivéve.
2015. okt. 21. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak hátránya van bár ha néha megeszel egy zsömlét nem lesz semmi
2015. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elonye nem igazan van...
2015. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 21. 21:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Én eszek.Szeretem.Bár én inkább erőemelő vagyok.
2015. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát azért tömegelés alatt teljes kiörlésü kenyér nem annyira nagy katasztrófa.
2015. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz pékáru alatt... Azt a nagyüzemi fost, amit a fornetti tol az emberek arcába, vagy rendes hagyományörző méregdrága pékséget, ahol kemencében sült kenyeret elő kell jegyezni?...

Igen esznek a testépítők nagyon finom ételeket... A lisztel meg max a glutén a probléma, ha hiszel benne, hogy a glutén probléma... Az meg ugyan úgy ott van fehér és tk lisztben is...

Fehér és tk liszt közt az egyetlen különbség a rosttartalom, ami miatt a tk-nak minimálisan lassabb a felszívódása... De aki a loszt rosttartalmára alapozza a rostbevitelt, az röhelyes tévúton jár...

Aki meg fehérlisztes kajához eszik zöldséget, ugyan úgy lassítja a felszívódást...

Néhány oldal leírta, hogy a tk liszt előnyösebb a sok kisfiú meg fél információk alapján félreértelmezi és azt hiszi, hogy ez azt jelenti, hogy a tk liszt jobb, a fehér liszt meg a sátán műve... Hát elárulom, ugyan az az anyag mind a kettő, tudatos táplálkozásba beleférhet mind a kettő az egyéni táplálkozási dogmáid függvényében...

De hangsúlyozom, különbséget kell tenni valódi pékáru és fornettis meg peksnack meg hasonló nagyüzemi okádékok közt...

2015. okt. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A pékárú egy melléknév, azt nem lehet megenni, a szó, amit keresel: pékáru (rövid u-val).
2015. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sowilo ***** válasza:

"A lisztel meg max a glutén a probléma, ha hiszel benne, hogy a glutén probléma..."


Végülis a ciánkapszula is csak akkor öl meg, ha hiszel benne, hogy megöl, igazad van...

2015. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6.-nak: nem csak a rost a különböző, a glükémiás index is ;D
2015. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

No igen, sokunknál ez nem hit kérdése, érezzük, hogy energikusabbak, könnyedebbek vagyunk glutén nélkül vagy ki mit, én csak a saját érzéseimet érzem.


Nyilván van, aki eszik kenyeret, van, aki nem. Kelleni nem kell, az bizonyos.

2015. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!