Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lassult be ennyire a...

Miért lassult be ennyire a fejlődésem?

Figyelt kérdés

szóval másfél éve edzek kb, és az első fél év olyan jól ment hogy azt hittem a végén arnold leszek :D

viccet félre téve az utóbbi egy évben szépen lassult a fejlődés, mostmár hónapokat kell küzdenem egy centiért.

1000x végig futottam hogy mi lehet a baj, a kajámat TELJESEN rendbe tettem, edzettem nagyobb ismétlésekkel stb, viszont most rájöttem mivan akkor ha a súllyal van a baj?

azért még másfél év elég kevés ahhoz hogy teljesen lezáruljon a fejlődésem. szóval mi van ha túl "kicsi" súlyokkal dolgozom? tehát ugye mikor legelőször lejöttem a terembe, elég gyorsan növeltem a súlyokat, volt hogy edzésenként 5-10 kilóval. de mostmár kb 4 hónapja próbálgatom a 90 kilót fekvenyomásba pl. azóta sem fejlődött a mellem. szóval a súllyal lehet a baj?



2015. okt. 26. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Adataid? magasság, testsúly? induló testsúly?

Btw 90 kiló annyira nem sok.

Olvasd el a powerbuilder e-bookját, és próbáld ki a módszert hátha segít.


Variálni is próbálhatod az ismétlésszámot, felmenni 30-50 es tartományig is.

Esetleg intenzitásfokozó technikákat bevetni.

Nyilván egy idő után jelentősen lassul a fejlődés, és ezzel annyira nincs mit tenni. Variálgatni lehet a dolgokat, a genetikai maxtól sztem még messze vagy.

2015. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túledzés? 1 hét pihi nem árthat, ha másfél éve nem volt ilyen hosszú kihagyásod.
2015. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
volt már két hetes kihagyásom munka miatt, és mikor vissza mentem nem változott semmi. de én nem hiszek ebbe na túledzés dologban. rendben van a kajám 2-2.5g fehérjét viszek be /tskg eleget pihenek, és heti 1x edzek 1 izomcsoportra. egyébként 18 éves vagyok 165cm és 70kg. 18% testzsír.
2015. okt. 26. 15:08
 4/8 A kérdező kommentje:
50 kilóval indultam és 10% testzsírral.
2015. okt. 26. 15:08
 5/8 Dogmatix91 ***** válasza:
Próbálj ki egy merőben új edzéstervet. Nekem az MI40 nagyon tetszett anno, de egy csomó jó edzésterv van ami nem a megszokott sémát követi. A technikákkal is tudsz variálni.
2015. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mennyi stanazolt tolsz?
2015. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

napi 50mg bele a popsiba.

Már miért tolnék stanazolt? :D

2015. okt. 26. 19:16
 8/8 Dogmatix91 ***** válasza:
Napi 50mg amúgy is elég sok lenne, ha jól tudom :D
2015. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!