Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arginin vagy kreatin? Melyiket...

Arginin vagy kreatin? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Fehérje és tömegnövelő mellé szedném. Sokszor hallottam hogy a kreatin vízvisszatartó, vízmegkötő hatású és akik kreatinoznak vízkezűnek meg stb.-nek mondják. Argininről tudom, hogy NO fokozó meg tágítja az ereket, segít a tápanyag szállításában az izmokhoz. Melyiket ne célszerűbb venni?

2015. okt. 29. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Azert azt nem ugy kell elkepzelni h felfuj meg mit tudom en,ahhoz nagyon sok kell,es mindig nem lehet szedni a creatinet

Egyebkent teljesitmeny novelo,nem rossz merr egy hetes kurat csinaltam es tobbet birok,valamelyik gyakorlatnal 10 kiloval tobbet

Masikat nem ismerem

2015. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy ezek nem csodaszerek vagy szteroidok, csak olvastam több helyen hogy amit kreatinkúrán felszedek tömeget az többnyire víz és utána le is megy.
2015. okt. 29. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tisztában vagy vele, hogy nem csodaszerek, akkor a fäszért akarsz kidobni egy csomó pénzt?


Inkább add nekem, én meg elmondom neked, hogy hogyan edzenek a kevésbé s€gghülye emberek naturálban. Win-win.

2015. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nerd11 ***** válasza:

Egyiket se vedd, inkább költs kajára.

Argininból fél kilós kiszerelést nyomtam be egyszer az arcba diéta alatt, éhgyomorra napi 3x5-10 grammot. Egész jól érezhető a növekedési hormon fokozó hatása.

2015. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!