Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő reális ehhez a...

Mennyi idő reális ehhez a célkitűzéshez?

Figyelt kérdés

156 cm vagyok, az ideális súlyom 49-50 kg lenne.

Mások terhesség alatt, én szülés után híztam meg. Nem a szülés miatt, hanem a mozgásszegény életmód és az össze-vissza evés miatt. Most 56 kg vagyok.


A célom: formás izomzatot visszaépíteni és a kb 5 kg felesleges zsírt eltüntetni magamról. Mivel most cseng le a vizsgaidőszakom, most már lesz időm odafigyelni a kajára, megfelelő étrendet tartani, illetve heti kétszer tudok személyi edzővel (volt közben egy műtétem is, ami miatt nem kezdhettem korábban edzést) edzeni.


Ilyen feltételek mellett, egészséges ütemben mennyi idő alatt érhetem el a célomat?


2015. nov. 1. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
2-4 honap a személyi edzö nem kell
2015. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Úgy kell kialakítanod, a hogy a jövőben is fenntartható mód tartsd magad karban. Tehát hogy később ne ess vissza. Úgy 5-6 hónapra tenném, ez alatt egy kicist kísérletezni is tudsz, hogy mi jobb számodra, étrendet összeállítani..., valamitn felkészülni, hogy a jövőben akkor mit és hogyan teszel magadért.


Ésennyi idő után már egy tartós eredmény látható, és kellő kvöetkeztetéseket lehet levonni, illetve jobban elhet építkezni.

2015. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!