Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kox mennyire veszélyes?

Kox mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem a kérdés, én lassan 1-1,4éve edzegetek de vannak nállunk a teremben akik már 6hónap után elkezdik szeddni a danabolt, mi értelme van annak??

Mennyire veszélyes az?Olvastam dolgokat rólla, és hallotam egyest mást nektek mi a véleményetek?


2015. nov. 9. 14:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, eszemben sem áll ilyen szereket használlni!! :)
2015. nov. 9. 14:37
 2/4 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy ne! A sport lényege, hogy örömet okozzon, és egészségesebb légy, nem az, hogy tönkretedd magad. Ismered a mesét a békáról, aki nagy akart lenni? Ha nem, elárulom, hogy végül szétpukkadt.
2015. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem maga a koksz veszélyes inkább, hanem a nem megfelelő szer és a nem megfelelő használat. Sokan innen-onnan beszerzett, haver javaslata szerint szedik igy igen káros tud lenni. Egy elsőkokszosnak egyáltalán nem jó erősebb szerekkel inditania magas dózisban pl. mert az évek óta kokszoló havernak az épp most f..án bevált. Kezdőnek meg eleve nem szabad szedni! Orvosi kontrol mellett nem lenne gond, de ésszel alkalmazva, betartva a szabályokat is kisebb a kockázat. Nekem ez a véleményem róla. Sima gyógyszerek is károsak ha nem megfelelőan alkalmazzák. Igy is azok, de gyógyszereknél van betegség is amire rá lehet fogni miért kell szedni.
2015. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!