Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha pár hete kezdtem el a...

Ha pár hete kezdtem el a saját testsúlyos edzést, akkor a nyújtástól kevésbé fognak látszani az izmaim?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt ilyen jellegű sportmúltam és érdekelne, hogy ha edzek, akkor ugye jó eséllyel növekednek az izmok, viszont a nyújtás ezt úgymond semlegesíti? Kinyúlnak az izmok és ettől lassabban fognak az izmok látszódni?


Tisztában vagyok vele, hogy ennek az edzéstípusnak nem az izomépítés a célja, de azért ahogy videókat láttam ebben is el lehet érni egy izmos testet.



2015. nov. 9. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Hát azok se 1 év alatt lesznek kigyurva

És igen ha nyujtasz eltunnik az izom -,- nem szabad

2015. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy mivan? Csak mert nyújtasz, nem fognak áthelyeződni a csontjaid, márpedig az izmok ott tapadnak (nem minden izom ilyen, de ami minket érdekel, az igen)...

Vagy valamiről nagyon lemaradtam?


S minek mi nem izomépítés a célja? Mert a testépítésben eléggé fontos ez, a nyújtás viszont nem edzéstípus szerintem...

2015. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Aki gyorsan nagy izmokat akar, az kondizni megy. Aki állóképesség fejlesztést tűz ki, az meg inkább jó eséllyel szabad testsúlyos edzést fog végezni.


Csak az érdekelt, hogy ha edzek és mellette nyújtok, akkor ugyanolyan mértékben fognak-e látszódni az izmaim, mintha nem nyújtanék. Azért nem kell egyből lecseszni, mondtam, hogy nem értek hozzá. Próbáltam a tudásomnak megfelelően leírni, igen, valószínűleg hülyeséget kérdezhettem/írhattam.

2015. nov. 9. 19:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Az izom megnyúlásánál szakad el a legtöbb izomrost, vagyis a negatív szakasznál.
2015. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt annyira nem értettem.
2015. nov. 9. 19:58
 6/11 *Glissade* ***** válasza:
Nem fognak kevésbé látszódni!
2015. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En edzes helyet, csak nyujtok.
2015. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 9. 20:25
 9/11 anonim ***** válasza:

nem fognak kevésbé látszódni az izmaid, viszont ha nem nyújtasz rendesen és rendszeresen, akkor sokkal nagyobb az esélye, hogy a túlzottan kötött izmok miatt:

- megsérülsz

- baromira leszűkül a végtagok mozgása (gyk, amikor valaki már a két lapockája között sem tudja megvakarni a nyaka alját

- csúnya darabos izomzatod lesz

2015. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jay Cutlernek, külön jóga edzésnapjai vannak, ha ő nem fél a nyújtástól te se félj...

Ezt az erőhöz súlyzós az állóképességhez meg saját súlyos edzés kell marhaságot meg felejtsd el...

2015. nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!