Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egykezes súlyzó ér valamit?

Az egykezes súlyzó ér valamit?

Figyelt kérdés

Kor 13,5 éves

Nem Fiú

Szint Kezdő

Súlyzó tömeg kb 4-10Kg

Ez ha minden nap használom rendszeresen meddig lesz jó ?



2015. nov. 10. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig lesz jó, amíg megfelelő terhelést biztosít. Hogy mi a megfelelő terhelés, az a gyakorlattól és az erőnlétedtől függ.
2015. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

ne súlyzózzál egyébként is kicsi vagy még hozzá gyengék a csontjaid

Majd 16-tól de két súlyzóval, egy rúddal és tárcsákkal meg egy állitthatós paddal kezdj neki

Addig gyűjtsél rá, mert nem kevés pénzbe kerül mindet megvenni

2015. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolso egy barom.teljesen jok a csontjaid..
2015. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

persze hogyne 13 évesen nem?

A csontok 16 éves korig fejlődnek és nőnek kérdezzél már meg egy orvost idióta mielőtt lebarmolsz másokat

De biztos jót fog tenni a növekvő csontjainak egy kis vas pfff

2015. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13 évesen tényleg nem jó ötlet tíz kilóval terhelni a könyököt például, vagy kialakítani egy derékfájást. Ezeket nem most érezné meg, hanem 30-40 évesen. Lehet egykezes súlyzót használni, de 4-6 kilótól nem kell többet rátenni. Én is használtam 6 kilós súlyzót 12 évesen. 2 db 2 kilósom volt, először két kilóval kezdtem, utána összefogtam a kettőt, így lett négy kiló, utána meg a 6 kilósat használtam. Kérdező neked inkább Fegyencedzés kellene.
2015. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehetséges 13 évesen is edzeni de egész másképpen kell mint 16 fölött, ehhez viszont hozzáértő edző kell, sokan ezért azt javasolják 16 évesen kezd inkáb el az edzést, 13 év is határeset, várd meg azért a 14 éves kort minimum, illetve addig próbálj ki más sportokat :) én pl 8 vívó voltam, az egy csodálatos sport
2015. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a másik meg az, hogy egy darab egykezes súlyzóval mit tud csinálni, semmit
2015. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!