Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne a legjobb kardio...

Mi lenne a legjobb kardio edzés utánra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Évekig (8 év) kenuztam, és a rossz váll és térd izület miatt abba kellett hagynom saját elhatározásból. Egy éve testépítés jellegűen edzek. Nem áll tőlem távol ez a sport, mivel előtte a téli felkészülések alatt is hasonló volt az edzés. Testtömegem 74 kg- ról 91 re nőtt helyes táplálkozás, BCAA, és Protein segítségével. Az utóbbi 5 kilónál már érezhetően elkezdtem zsírosodni is Endomorf testalkatomnak köszönhetően. Úgy gondoltam, hogy nem nagyon van már így feljebb, ezért diétába kezdtem. A táplálkozás, tápkieg használat, minden helyén van egy dolgot kivéve, mégpedig a kardio formája. Heti 3 edzésről 5- re váltottam, és birom már egy hónapja. Eddig edzés után egyből HIIT (30perc) és taposógép (40perc) ment, naponta felválta. Ez így megfelel- e, vagy váltsak Aerobra? Sajnos nem tudom megoldani a reggeli, vagy esti kardiót, csak edzés után van még rá időm.


Köszönöm a türelmét annak, aki végig olvasta!



2015. nov. 10. 18:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy 21 éves vagyok, és 174 cm magas!
2015. nov. 10. 18:23
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én amikor diétáztam 2 hét alatt ugrott le 6 kiló.. bár nekem szerencsém van mert könnyen is jön fel súly és könnyen is megy le. Én úgy diétáztam hogy elvettem magamtól szinte az összes szénhidrátot és semmi csaló kaja nem volt. heti 4x kardióztam. úgy kezdtem hogy 20-30perc biciklizés 8-10es tempón erőteljesen. Utána futógépen 10perc erőteljes futás 12-13mas fokozaton. Utána 5perc levezető hegyi menet. Utána még bevállaltam 20-30perc ellipszist is. Ezután átöltöztem mert folyt rólam a víz és jöhetett az edzés! Én így csináltam.. remélem tudtam segíteni.:)
2015. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!