Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem káros a gerincnek, ha...

Nem káros a gerincnek, ha akár 40 Kg-os súlymellénnyel fekvőtámaszozom?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A mellény nem káros, de nyilván be kell melegíteni, nem csak egyből elkezded és nyomod.
2015. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mellény az direkt erre van kitalálva, egyenletesen terheli a gerincet, nem úgy mintha például táskába raksz bármilyen súlyt és ide oda lötyög, az károsítaná, de ez nem igazán.
2015. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg káros,itt nem a bemelegítésről van szó,hanem arról,hogy nyomja lefelé a gerincet vízszintes helyzetben.
2015. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak arra írtam a bemelegítést, hogy ha nem melegít be, akkor jelentkezhet káros hatás, máskülönben nem. Egyenletesen oszlik el a terhelés, elvileg nem lehet belőle gond.
2015. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem mire írtad.Szerintem nem jó,ha plusz kilókkal terheli magát ennél a gyakorlatnál.
2015. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De most komolyan, aki már ekkora spíler hogy 40kg plusszal kell fekvőznie az miért nem kezd már el fekvenyomni? Ez se saját testsúly ugyanúgy súlyokat használsz csak bonyolítod az életed.
2015. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Más dolog: mi a francért fekvőtámaszozol? Miért nem tolódzkodsz?
2015. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!