Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 8 óra munka, egyszeri...

Napi 8 óra munka, egyszeri étkezés lehetőségem van, munka közben?

Figyelt kérdés
egy nagyobb áruházláncba dolgozom mint árufeltöltő,és napi csak egyszer tudok munka alatt étkezni,ez nagy probléma?mert ugye a napi össz.bevitel számít, de,hogy 8 óra alatt csak egyszer eszek az nagy gondot okoz?
2015. nov. 19. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Igen, nagyon, így már semmi értelme, nem csak a sportnak, az életednek se.
2015. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm,szia
2015. nov. 19. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak nem a Tesco? :D Egy kiadós fehérje, szénhidrát bevitellel lehetne menteni a helyzetet, és közvetlen munka után a másik kiadós adag. Aztán még délután edzés után is mehetne valami fehérjedús (beosztástól függően délután vagy este :D ) és lefekvés előtt is. Nem vagy profi, hogy minden tökéletesen klappoljon. :D Esetleg egy fehérje shake munkaidőben amikor kimész wc-re. :D
2015. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek 99%-a 8 óra alatt csak egyszer eszik. Reggelizni még munka előtt szokott otthon, vacsorázni megint otthon. Csak az ebédidő esik munkaidőre. Nincs mitől tartanod, semmilyen hátrányos hatással nem lesz az alakodra, ha nem nassolsz folyamatosan. Ráadásul ha árufeltöltő vagy, még a mozgás is megvan, nem egy irodaszékben ülve töltöd a napot.
2015. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így eszek, de semmi negatív hatását nem érzem. Szálkásításnál nem a legjobb, hogy műszak végén majd éhen halok, de szerintem kibírható.
2015. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos rossz lehet ki bírni. Mellesleg minden munkahelyen kötelező, a 2 étkezés (ezt persze le is kell dolgozni.) Nekem a legjobb akkor pihenek amikor akarok, akkor dolgozok kedvet kapok, akkor eszek amikor csak szeretnék.:) És kint dolgozom a szabadban, és még a pláne benne hogy változatos.:)
2015. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Munka közben turmix formájában fehérje+szénhidrát? Csak eltudnád kortyolgatni :D
2015. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szólnak az idióták :D nem lehet enni igy,csak az étkező részén lehet kajázni :D
2015. nov. 21. 11:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Zabot és fehérjét beraksz shakerbe, majd kimész a mosdóba ahova viszed magaddal, raksz bele vizet és leöntöd a torkodon. Meg van oldva. Ha ezt nem tudod kivitelezni, akkor az egy ócska sz*r munkahely.
2015. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!