Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrendnek?

Tömegnövelő étrendnek?

Figyelt kérdés

16F 179cm 62kg


Reggel: - 3db tojás + kenyér


9:00: - 15dkg csirkemell + 70g rizs + brokkoli


11:00: - 15 dkg csirkemell + 70g rizs + brokkoli


14:00: - suli menzás kaja


16:00: - 15dkg csirkemell + 70g rizs + brokkoli


Edzés: -van szőlőcukor porom, amit bekeverek (1 pupos teáskanál) a vízbe, amit edzés közben iszok kb 0,5-1liter altalaban

- Edzés után 10 perccel tömegnövelő turmix 2,5dl tejben v. vizben


21:00: - 200g túró + méz



2015. nov. 19. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:

kenyér kuka, helyette zabpehely, suli menzás kaja kuka, helyette az előző, szőlőcukor ne edzés közben, hanem edzés után turmixba, tej kuka, méz kuka, helyette túróba uborka + só.

És a rizs legyen több, a húst akár vissza is veheted 10 dkg-ra.

2015. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kakaoscsiga02 válasza:
Esek jók...naggyából! A kenyér rozs vagy teljeskiörlésű legyen! Suli menza kaja helyett inkáb vigyél magaddal valamjt! Szőlőcukrot NE! Az veszélyes. Ha rosszul használod káros! Azt verseny elott szoktak a sportolok kozvetlen elotte mert kb 3-4perc alatt felszivodik. Foloslegesen csak zsír. Proteint/feherjet a Biotech Usa-sat probald az nagyon beválik SEMMI NASI.
2015. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért megnézném, hány napig bírod ugyanazt a kaját enni minden nap, napi háromszor.
2015. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezert kerdezem hogy jo e es tanacsokat varok meg az otleteidet nem a beszolasaidat. Ha tudsz segiteni es ellatni jo tanaccsal akkor tedd meg leci ha meg nincs ertelmes hozzaszolasod es fikazni tudsz ne irj ide kerlek
2015. nov. 19. 23:49
 5/10 anonim ***** válasza:

A mézzel semmi gond nincs, dugig van rengeteg hasznos anyaggal, de ne vacsihoz egyed... Ja és pont pár napja vizsgálták be a bolti mézeket ahol kb az összes megbukott, ha méz, akkor termelői magyar méz...

Annyi, ne este edd, mert az inzulin bekavarhat a növekedési hormon termelődésébe, ami meg csak éjszaka termelődik alvás közben... Az esti túrót jobb valami alacsonyabb glikémiás indexű valamivel édesíteni, vagy én pl szoktam bele szeletelni egy kis hagymát, pirospaprika, só, bors és kész a kőrözött.

A menza kajával sincs semmi gond, csak szerezz egy appot a telódra és saccolással próbáld meghatározni mennyi tápanyagot tartalmaz amit eléd tesznek...

Utolsó okoskának meg üzenem, ugyan azokból az alapanyagokból is millió étel elkészíthető... Nekem a leghosszabb idő, mikor csak és kizárólag csirke+rizs+zöldség ment anyagi okokból az 2 év volt... Tény, hogy átszellemülten vártam minden ünnepet, mikor nagyanyámnál össznépi falatozások vannak, hogy ehessek egy valami mást, de ki lehet bírni...

2015. nov. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék belekötni, te tudod hogy mit csinálsz. De ha ezt eszed mindennap, hamar meg fogod unni. Miért nem dobsz bele, egy kis változatóságot? Ugyan így kell felépítened, lehet benne bármi, csak legyen meg a megfelelő makrok. Én 2 napig nem tudnák, enni rizst elég lenne rá nézni, és már hánynák is.
2015. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De nem mindenki olyan puhap*cs, hogy két napig nem tud rizst enni.
2015. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor amúgy mi bajod van? Viszket a lyukad? Menj, apuci meg vakarja neked.
2015. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudják felfogni, hogy nem a csirke rizs a lényeg, hanem a makrok...
2015. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8!

Nekem semmi, csak nem tetszik, ha valaki puhap*cs. :)


9!

Ne nézzél már annyira hülyének, hogy a rizst valami varázsszernek nézem. Azért mondom a rizst, mint ahogy mindenki más, mert ez a legköltséghatékonyabb. Nem fogok krumpliból háromszor annyit kajálni és tk tésztát sem fogok venni kétszer annyiért. Ráadásul a hűtőben is több helyet foglalna. Nem izgat a változatosság, a kajának számomra nem az a funkciója, hogy ízletes legyen, én üzemanyagként tekintek rá.

2015. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!