Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Család miért ilyen ellenszenve...

Család miért ilyen ellenszenves ellenem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az a nagy harcihelyzet" hogy a családom teljesen ki van akadva,hogy 40ezreket elkajálok a kondi miatt,és hiába mondom,hogy ha rossz" kaját eszek az is napi szinten minimum 1000ft,de nem értik meg.

Amúgy is a tápkiegem kb 2ezer ft havonta mert kapok 8ezer kajautalványt és azt beválltom pénzre :) így csak effektíven 2ezer forint a tápkiegem és havi 17kg csirkemell megy meg ugye a zöldség és rizs és ez nekik sok,szerintetek hagyjam őket és beszéljenek csak össze vissza,vagy próbáljam rávezetni őket,amit én lehetetlennek látok :D

Vélemény?


2015. nov. 29. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert átlag gyökér gondolkodásmódjuk van és pont beleszarnak a kajálásba. Parizer legyen meg barátok közt, az a lényeg. Fölösleges győzködni őket
2015. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A#szilard ***** válasza:
:))
2015. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet, én folyamatosan vívom a magam harcát velük, sikertelenül. Mondjuk nálam a csirke-rizst az tolerálják, de a tápkiegeket nem. "Azok csak mérgek, felfújnak, ki tudja mit raknak bele, csak olyan kajában hiszek, amiről látom hogy készült. Pénzkidobás, ha nem költenél ennyit rájuk, akkor már tudtunk volna venni mindkét szobába egy-egy 120 centis Smart Tv-t." És azt minek, hogy nagyobb képernyőn tudd lesni az Édes Életet, meg az új szarodat Friderikusszal?

Én azon vagyok, hogy minél hamarabb lepattanjak tőlük, mert csak próbálnak lehúzni a szellemi nyomorba.

2015. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni. Van akinek TV kell, van aki meg normálisan akar enni. Ennyi.
2015. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az még semmi.

Majdnem 20 vagyok, egyetemista, van saját pénzem munkából és nem hozhatok haza semmilyen tápkieget, mert anyám kidobja. Egyszer egy gyökér "orvos" telebeszélte a fejét, hogy ezek mérgek és káros hatással van. Így most is el van dugva egy shredex és egy scitec kreatin a szobámban.. Ne tudd meg milyen bujkálva ezeket fogyasztani és aggódni, hogy megtalálja és kidobja.

A kajámba már nem szól bele, mert én fizetem ki, legalább így annyival több pénze marad, hogy nem kell engem a szar kajával etetni.

2015. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen ismerős...
2015. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!