Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám motiválni...

Hogyan tudnám motiválni kondizásra a fiatalokat?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, elég sok tapasztalatom van már testépítéshez, főleg tápértékekhez.. Tehát egy étrendet könnyedén összedobok, (működőképesre).

Gondolkodtam, talán egy weboldal lenne a legideálisabb, de lehet hogy 1 face oldalt csinálok.


2015. nov. 30. 19:33
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Fiataloknak? Te is gyerek vagy még. De persze csinálhatsz oldalt, az rendben van, ha tényleg értesz hozzá..:)
2015. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vicces egy 15 évestől azt hallani, hogy sok tapasztalata van a testépítéshez. :D

De hogy még motiváljon is... Annyira divat lett, hogy mindenki motiválni akar mindenkit. Még a pár hónapja edző Pistike meg Józsika is.

A motiválás csak és kizárólag az önsztárolásról szól.

2015. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Zöldpacsiztalak, de nem teljesen értek veled egyet:) persze van benne igazság. És igen, gyerek vagyok, attól értek hozzá:) Olyan sok hülye edző van, azt sem tudják mit beszélnek. Zsírból izom? háhá
2015. nov. 30. 20:01
 4/11 Cortez70 ***** válasza:
Képet raknàl fel? Gondolom jó a forma ha èrtesz hozzà. No offense, csak kívàncsi vagyok.
2015. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jah, 15 évesek is brutálisak már. Nyugodtan csinálj weboldalt vagy blogot. Károd nem lesz belőle.
2015. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az még nagyon kevés, hogy tisztában vagy azzal, hogy a zsírból nem lesz izom. Ezt csak a leghülyébbek nem tudják, én például még 18 évesen is ilyen szinten voltam.


Akkor teszteljük le a tudásod. Írj nekem egy étrendet.

Elhízott, 100 kg-s állat vagyok, kábé 15 kg-t akarok leadni és akkor lesz a tzs% 7-8%-os.


Amúgy még annyit mondanék, hogy hülyeség weboldalt, vagy face oldalt csinálnod. Senkit nem fog érdekelni az egész. Hiába álmodod, hogy majd ott sokan fognak tanácsot kérni tőled, meg majd megváltoztatod az emberek életét, nem így lesz, hidd el.

2015. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kerze ***** válasza:

Attól hogy értesz a kajához még a testépítéshez nem biztos, sőt.

Előzőnek ha adott egy 100kilós edzetlen elhízott ember és le ad 15 kilót attól még tuti nem lesz 7-8%-os tzs-je

2015. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Edzett, betömegelt ember. Nem hétköznapi értelemben elhízott, hanem inkább elzsírosodott.
2015. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan... a 64246924628946236237 már létező tökugyanilyen oldalhoz hozzá akarsz készíteni még egyet? Felesleges. Hacsak nincs valami kiemelkedő tulajdonságod, senkit nem fogsz már érdekelni. Inkább fordítsd az energiád egy már létező, jótékony és hasznos projektbe való társulásba (annyi rengeteg ilyen van már, rendszeresen lehet olvasni olyanokat, hogy ki épp milyen remek ötlettel áll elő az élet bármely területén. Én úgy hiszem, ezekben van a jövő), vagy keress 'piaci rést', és csinálj olyat, ami még nincs, és jó lesz, ha lesz.
2015. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csinálj egy motivációs videót a kispajtásaidnak. Mondom, mi legyen benne: fekvenyomsz - vágókép: Arnold is fekvenyom - döntött törzsű evezést végzel - vágókép: Dorian Yates - bicepszezel - vágókép: Gregg Valentno, lehetőleg egy fotosoppolt kép róla, végül Ronnie Colemantől bevágva egy videó, amire ráúsztatod az sm sans comic betűtípussal írt "light weight baby" szöveget. Alá mondjuk az Eye of tiger mehetne remixelve. Tökéletes.
2015. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!