Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vitaminok hatása az alvásra?

Vitaminok hatása az alvásra?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol,hogy délután evett vitamin rosszul hathat az esti elalvásra.ez mennyire lehet igaZ?
2015. dec. 4. 22:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastad a blikkben? Ez egy bődületes nagy baromság.
2015. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire.
2015. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A magnézium segít is.
2015. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Engem felpörget, de ez lehet, hogy placebo. Jobban bírom az edzést, ha előtte veszem be. De az alvásra nincs semmi hatása szerintem. Sőt. Az edzés miatt inkább jobban alszol.
2015. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2015. dec. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Cortez70 ***** válasza:
100%
Pont hogy egy vitaminnal megfelelően ellátott szervezet jobban tud pihenni.
2015. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez badarsag.
2015. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Kozben jobban volt idom utanna olvasni a dolgoknak,es tobb helyen talaltam olyan informaciot,ami Cortez70 allitasat tamasztja ala(Ezert kaptal is tolem egy zold pacsit),miszerint ha este esszuk meg a multivitamint,akkor jobban tudunk aludni.

Elmeletileg az asvanyi anyagok hianya,vitaminok hianya nagyon eltudja rontani a hormonhaztartast,az alvas minoseget,es meg sok sok mindent.

Valoszinuleg ez igaz,mivel en kollegista vagyok,es ahogy tellik az ido,folyamatosan egyre nehezebben alszok el.(alabecsultem a vitaminok fontossagat,es csak 2 naponta szedtem 1 szemet abbol,amibol naponta lenne szukseg 2 re.)

Ezentul minden este megeszek elalvas elott fel oraval 1 et,es majd jelzem itt,hogy segit e.(asvanyi anyagok,vitaminok vannak benne.Scitech Mega Daily One Plus)

Koszonom a segitseget.

2015. dec. 5. 17:08
 9/23 Cortez70 ***** válasza:
Èn nem írtam, hogy este edd meg, csak azt, hogy ha megy vitamin akkor az segíti az alvàst, regenerálódást. Én reggel viszem be a vitamint, de ez nem jelent semmit. :)
2015. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy azt olvastam,hogy este kell bevinni az egyik felét,mivel akkor jobban lehet aludni,ha a szervezet el van látva ásványi anyagokkal,vitaminokkal.
2015. dec. 5. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!