Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet az alkarra is...

Hogy lehet az alkarra is gyúrni? A felkaromhoz képest már aránytalan

Figyelt kérdés
Pár hónapja gyúrok keményen, heti 3-szor, gyúró porral, konkrét edző tervvel. És az a helyzet, hogy a felkarom (bicepsz, tricepsz) annyira megnőtt hirtelen, hogy a tükör előtt már aránytalannak látom az alkarommal. Tudom, kéz, maga a kézfej munkája fedi az alkart, de egyszerűen nem tudom hogyan. Valami ötlet, tanács?
2015. dec. 4. 23:52
 1/8 anonim válasza:

Szia! Ez alapján eddzem az alkarom és tényleg hatásos (ezen kívül izomlázat alkarban még csak a sövény nyírás ollóval tudott előidézni :D)

https://www.youtube.com/watch?v=p4b1JgOfU5I

2015. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Google-be beírod, hogy forearm exercises és millió gyakorlatot kidob.


Amúgy érdekelne, hogy mi az a "gyúró por"? Ilyet se hallottam még, pedig már 6 éve érdekel a testépítés.

2015. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:

Nincs gyúrópor. A protein por vagy a tömegnövelő is csak sima kaja, tápanyag, de nem ettől leszel önmagában izmos.

Alkarra van jó pár gyakorlat, találsz a bodybuilder honlapon az edzésterveknél.

2015. dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A wrist roller-t nagyon ajánlom.
2015. dec. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Glacierous ***** válasza:
Van marokerősítő.Felkapaszkodsz a huzódzkodóra és lógsz rajta,ameddig bírod.Megfogsz két egykezest és tartod ameddig bíród.Ez mehet kétkezessel is.A fordított fogású bicepszezés is alkarra megy.Én ezeket szoktam.
2015. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdetben végezz függeszkedést! Egyébként meg idővel meg kell erősödnie. Persze amíg 20 letolás csigán szintű hülyeségekben merült ki az edzésem, nekem sem fejlődött.
2015. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyúró por. Hallod, feldobtad a napom!

Amúgy milyen port használsz?

2015. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felhuzasnal nincs jobb alkar gyakorlat.
2015. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!