Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon aránytalan vagyok?

Bálint991 kérdése:

Nagyon aránytalan vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 éve edzem, ebből 1,5 év konditerem, 6 hónapja pedig CrossFitezem. Az elmúlt hónapokban eléggé hanyagoltam a mell és a karedzéseket ami gondolom meg is látszik. A súlyemelés miatt viszont a törzsem és a lábam eléggé megerősödött. A csuklyám nem ennyire lapos, csak kicsit alulról lett fényképezve. A kérdésem az, hogy ez már túlságosan aránytalan?


[link]



2014. nov. 4. 09:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elférne még rajtam némi tömeg. Jelenleg 80-81kg vagyok és 187cm. Sajnos nincs lehetőségem étrendet tartani úgyhogy amíg el nem kezdek rendesen dolgozni addig leginkább a szinten tartás a cél.
2014. nov. 4. 09:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A felső tested tényleg le van maradva a lábhoz képest, az durván jó. :)Számomra ez még nem annyira durván aránytalan.
2014. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem íróval. Jó ez, a láb meg király.
2014. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
99%-ban forditva szok lenni.Lab fejlodese valahogy elmarad.Nalad epp forditva van :)
2014. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Az az igazság, hogy rá vagyok gyógyulva a biciklire is. Talán majd a téli időszakban kicsit rámegyek a felsőtestre is, hogy ne fogyjak el teljesen, de mindig is utáltam mellezni :D
2014. nov. 4. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok én is, hasonló arányokkal, csak pár kilóval kisebb a tömeg, meg valahogy úgy összességében nyeszlettebben nézek ki.

Jó az a láb nagyon.

2014. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 5. 11:54
 8/8 anonim válasza:

tényleg le van picit maradva a felsőtest, de nem vészes

nekem Crossfittel pont az fejlődött gyorsan és én csaj vagyok..:D

2014. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!