Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítés mennyire változta...

A testépítés mennyire változtatta meg az életeteket (pl. emberi kapcsolatok, csajozás)?

Figyelt kérdés
Sziasztok,a testépítés mennyire változtatta meg az életeteket (pl.emberi kapcsolatok,csajozás)?
2015. dec. 6. 14:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
például hogy máshogy viszunyulnak hozzátok az emberek és hasonló dolgok
2015. dec. 6. 14:49
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb semennyire. Talán annyiban, hogy jobban érzem magam a bőrömben, energikusabb, magabiztosabb vagyok, ezért kicsit talán nyitottabb lettem.
2015. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mivel 15 éves korom óta edzem, így nem tudom milyen lett volna edzés nèlkül. De szerintem nem lenne sok különbsèg a kapcsolatokban. Senkit nem èrdekel most sem, hogy izmos vagyok, aki kedvel annak ez nem szàmít.
2015. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 *Glissade* ***** válasza:
Áhhh, ezt inkább hagyjuk jó...
2015. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Miért,azóta többen akarnak megdugni?;)

2015. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Előtte is szerettek az emberek, most is, szóval az emberi kapcsolatokban nem nagyon volt szerepe. Önbizalmam lett tőle, illetve már nem vagyok undorítóan dagadt, így lett barátnőm.

Előtte még úgy voltam vele, hogy nekem bőven elég egy olyan élet, ahol csak robotolok egy gyárban. ~35 kg fogyás alatt viszont megtanultam küzdeni és kitartani, így más életcélt is kitűztem. Jelenleg egyetemre készülök. Nem vagyok testépítő, nem is nézek ki jól, de a sport engem nagyon megváltoztatott.

2015. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon változott semmi. Persze jobb lett a közérzetem, de ennyi.
2015. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Glacierous ***** válasza:
Gyökeresen.Akkor még csak egy kövér kisfiú voltam,aki egész nap a gép elött ült.Most meg egy igazi sportember vagyok.
2015. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megváltoztatta, rájöttem, rohadtul felszínes világban élünk. Ez így belegondolva, elég keserédes érzés. :)
2015. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kisboltos ***** válasza:
76%
Jobb ember nem lettem, de attól még szeretem csinálni.
2015. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!