Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el fogyni de...

Nekroo kérdése:

Hogyan kezdjek el fogyni de izmosodni is? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 180 centi vagyok és 75 kg.14 éves leszek januárba.

Nem érzem igy jol magam mert nem duci hanem elhizott vagyok egy kicsit de a testartasom mar egesz jo.

Szeretnek egy kicsit izmosodni es fogyni is.Csak nem tudom hogy hogyan.Napi 2-3 szor eszek és 6 ora utan mar semmit. Itthol vannak sulyzoim esetleg egy edzesterv jol jonne csak hogy mibol mennyit stb.Nem szereték kondiba menni mert nem akarok kigyurt vadállat lenni csak kicsit izmosodni meg fogyni!! esetleg ha valamiben tudtok segiteni akkor azt nagyon megköszönném!! :)



2015. dec. 9. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

egyszerre mind2 nem megy

elkell dontened mit akarsz eloszor

ugyanis izmosodashoz tobb kaja kell,fogyashoz meg kevesebb

ha eldontotted akkor irj

2015. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
100%

Kezdőknél megy egyszerre is kis ideig.

Sajàt testsúlyos edzés: google: fegyencedzés pdf.

2015. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
76%
Amúgy naturàlban soha nem lesz kigyúrt vadàllat senki. Súlyzós edzéssel sem.
2015. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit mindenképp fog izmosodni az elején még kalória deficitben is mivel teljesen kezdő és eddig semmit sem edzett. Én zsírosabb kezdő formára sohasem tömegelnék rá. Diétázz mellette edz keményen. Változik a testkompozíciód és egy sokkal jobb alaphelyzetből tudsz majd tömegelni.
2015. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gnoomage ***** válasza:
180 centi és 75 kiló hol elhízott?! Ez azért eléggé vicces mert van pár ugyan ilyen súlyban/magasságban lévő osztálytársam és egyik sem duci, nem hogy elhízott.... Sőt, ez kb a tökéletes testsúly(nekem úgy tanították h a amgasság -100 és akörül +-5..)
2015. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen, a számokat nem is néztem csak írta, hogy elhízott.
2015. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a mínusz magasság csak egy hű de kósza tipp, nem így működik. Nagyon elhízott nem lehet, de kicsit simán. Nyilván nincs rajta sok izom... 180/60-nal már bizonyára elég kevés felesleg lenne rajta, szintén kevés izommal, de így... Testalkatfüggő is a dolog.


Kérdező, te csak ne aggódj azon, hogy hirtelen kigyúrt vadállattá válsz a kondiban... Ne legyél már olyanok, mint azok a fogyózó tinilányok, akik egy 2 kilós súlyzót nem fognának meg, nehogy undorítóan izmosak legyenek :D

Nem olyan könnyű izmosodni naturálban, de ha könnyű lenne, akkor is simán abbahagyhatnád bármikor, sosem ébrednél arra, hogy az éjjel nőtt rád egy csomó izom...


Nem tudom, miért nem eszel 6 után, ezt csak akkor javaslom, ha neked kifejezetten így jó valamiért. Régi tévhitek miatt ne éhezz este.

Jó étrended mindenképp legyen, az alap.

2015. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.!! Letöltöttem a fegyencedzes könyvet és remelem hasznalni fog. de attol meg jöhetnek az üzik !! :)
2015. dec. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!