Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magas fehérjetartalmú ételek?

TheMartin03 kérdése:

Magas fehérjetartalmú ételek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy milyen kajákat tudnék vinni ISKOLÁBA!!, ami elég nagy fehérje tartalommal rendelkezik, és mégis tudnám vinni suliba.

Tudom, Csirke, rizs... Csak hidegen nem igazán ehető a számomra :D Hasonló tippeket kérnék :) Túró tejföllel, stb?

Előre köszi a válaszokat! :)



2015. dec. 10. 20:55
1 2
 1/17 Cortez70 ***** válasza:
Tejföl= kuka. Vigyél akkor csirkés szendvicset.
2015. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Glacierous ***** válasza:
Húsos szendvics,főtt tojás.
2015. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mellfiléből tudsz csinálni ilyet:

[link]

Amúgy én is mindig hidegen eszem, amikor suliba vagyok a csirkerizst. Ha úgy van, akkor Tk kenyér közé kis szeleteket megsütve berakod, kis sajt, meg amit szeretnél hozzá és egy jó szendvics lesz belőle. Nem bonyolult. De vittem már túrót is, csak azt korán meg kell enni, nehogy megromoljon napközben, mert én van, hogy 4-ig is bent vagyok egyetemen.

2015. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
A kislányok nem tudják megenni hidegen.
2015. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kisboltos ***** válasza:
100%
Télen fűtenek. Dobd rá a radiátorra.
2015. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló, nem azt mondtam hogy nem tudom megenni, nem is próbáltam még, csak nem hangzik valami finoman :)

A többi normális válaszolónak pedig köszi :)

2015. dec. 10. 21:08
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kedves. Ha valami nem ehető, az azt jelenti, hogy nem tudod megenni. Próbáld ki akkor, én 2 év alatt sem haltam bele.
2015. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A suli nekem is gondot okoz.Mikor előveszi az elber,megtelik a kajaszaggal az egész terem...főleg ha zöldség is van benne.
2015. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A sült hús simán ehető hidegen, még hidegtálak és szendvicsek is vannak hideg hússal... S elég sokan viszik suliba, munkába.

De vihetsz tojást is, ha az jobban tetszik (az is simán ehető hidegen). Igaz, az zsíros, nem tudom, ez mekkora gond számodra.

Vagy sajtot. A túrót te magad is írtad.

Vannak növények is nagyobbacska fehérjetartalommal, de persze egyszerűbb az állati fehérjékre koncentrálni s azoknak a felszívódása is jobb.

2015. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi a gond a tejföllel?
2015. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!