Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Könnyebben izmosodunk ha...

Könnyebben izmosodunk ha szálkásak vagyunk?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben kérdezem h érdemes szálkásítani akkor ha a tömegem már megfelelő de sajnos már van rajtam zsìr rendesen amitől megakarok majd szabadulni, de akkor már vékonyabbnak fogok kinézni mint szeretnék. Jelenleg 75 vagyok. Már nagyom nehezen hízom. Arra gondoltam h leszálkásìtok kb 69-70re, akkor már kocka hasam lenne... Aztán megint elkezdek tömegelni. Elvileg akkor újra hìznék ettől a mennyiségtől amit jelenleg fogyasztom. Ez hülyeség? Ìgy ez a mennyiség nem fenntartana hanem fejlődnék...
2015. dec. 12. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy mennyiről indultál? Érdekes hogy 75 kilóval szerinted elég a tömeg rajtad de már zsírosnak is látod magad annyira, hogy diétázni akarsz. Én nem látom értelmét ilyen 2-3 kg felszedett izommal meg kb ugyanennyi felszedett zsírral szalkasítai aztán megint előről körbe körbe. Annyian csinálják ezt és semmi értelme.
2015. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
175 magas vagyok és 55ről indultam. Azért gáz mert az összes zsìr a csìpőmre rakódik... Am 75 szálkásan nagyon jó lennék. Nálam 5 cmwl magasabbak 80 kilóval szálkásan nagyon kemények..
2015. dec. 12. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha dobsz egy képet arc nelkül jobban lehet tanácsot adni. De ha úgy itéled meg diétázz le aztán jobb étrendel kezdj tömegelni
2015. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
Ha sok a zsír, akkor szálkásíts, de nem fogod utána sem gyorsabban növelni a tömeget, max addig ahol most állsz. Majd onnantól megint mini lépésekben fogsz haladni. Tömegről meg annyit, hogy én vagyok 173 magas, 83-84 kg között, viszonylag szálkásan és mégsem érzem magam tömegesnek annyira.:)
2015. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés h szálkásìtsak e vagy sem hanem az h ha elvesztem a zsìrt akkor ugyanezzel a tápanyag bevitellel újra fejlődnék e mert most stagnálok ennyivel több meg nem megy le. 75 vagyok lemegyek 69re aztán vissza 75re de akkor már nem 6kg zsìr jön fel hanem 3 és 3izom... Azt kérdezem h ez helytálló e. 55ről mentem 75re 12kg izom 8kg zsìr kb...
2015. dec. 12. 15:29
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Pont ezt írtam: a mostani állapotodig gyorsan fejlődnél, de onnantól meg belassulna.
2015. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Wow Cortez nekem az már brutális lenne... XD 80max szálkásan
2015. dec. 12. 15:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Aham akkor jól gondoltam. Köszi Cortez a válaszod előtt keztem el ìrni az előbb.. ^^ Lemegy a volumass és jöhet a whey protein meg a szálkásìtás. ^^
2015. dec. 12. 15:32
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Lassan add le a zsírt, hogy ne veszíts sok izmot. Heti max 1kg fogyás legyen. Az elején lehet kicsit több is a glikogénürülés és a víz miatt.
2015. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!