Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jelenthet e valamilyen...

Ez jelenthet e valamilyen hátrányt az életben? Egészségügyi és esztétikai szempontból?

Figyelt kérdés
Igazából foci az elsődleges sport amit csinálok, de mivel csak amatőr csapatba mellette kondizok kisebb megszakításokkal 7 éve, de most ahogy megkezdődött az ősz nem volt már rá időm, sok volt a suli, foci, barátnővel való program. Úgy látom nem igazán lesz rá komolyabb időm a jövőben sem (munka, remélem későbbiekben család, gyerek). Ha semmi időm nem lesz egyáltalán kondizni akkor nagyon szarul fogok kinézni? 175 cm-hez, 70 kg vagyok kicsit pocakos(ez a legnagyobb probléma mert nyárig kockás hasam volt most pedig hurkás lett), vállban gyenge, de abból mindig is az voltam, többi részen átlagosnak érzem magam, ami jobb úgy érzem a vádli ás a comb. Van egyfajta félelmem ,hogy ha nem térek vissza az edzéshez hamarosan nagyon szar testem lesz. De időm meg nincs rá hiszen csak a megélhetés az elsődleges, mégis kicsit rossz érzésem van emiatt.

2015. dec. 15. 18:53
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
A focisták is edzenek súlyzókkal, nézd meg pl Ronaldot. Ibrát vagy Ramost. Nyilván ha nem megy az erősítő edzés, akkor rosszabb lesz a forma. Neked kell eldönteni, hogy nálad mi fér még bele a rosszabb formába.
2015. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
írtam hogy amatőr csapatban. Mikor megye 1-ben voltam, ott volt heti 3 edzés, de semmi ilyen erősítő, inkább labdás, futó vagy taktikai edzések voltak.
2015. dec. 15. 19:09
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Értem, de azért írtam, hogy szerintem nem ártana edzened heti 2-3 teljes testes, rövidebb programmal.
2015. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam, tudnád egy kicsit részletezni?
2015. dec. 15. 19:21
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Pl ilyen: fekvenyomàs, guggolás, evezés, húzódzkodàs, mellről nyomàs, bicepsz àllva rúddal, tolódzkodás. Elèg 3-3 munkasorozat gyakorlatonként.
2015. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ja és hasprés +:pár sorozat vádli ha kell.
2015. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fogsz szarul kinézni, tartsd az étrendet meg eddz heti 1-2-3 alkalommal és kész. Amit Montez írt az neked tökéletes.
2015. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sowilo ***** válasza:
Starting Strength! Neked találták ki. Heti 3x30 perc, guggolás, felhúzás, fekvenyomás, fejfölé nyomás, evezés. Edzésenként 3 gyakorlat, mindegyik 3x5 ismétléssel. És ami a legfontosabb: működik. A bicepszezést, hasprést, és egyebeket pedig nyugodtan el is hagyhatod.
2015. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és ezt olyan gyakorlatokkal leírni amihez nem feltétlen kell menni kondiba? pl húzódzkodás, fekvőtámasz stb. igazából fekvenyomáson és az evezésen kivűl meg tudom oldani itthon a dolgokat
2015. dec. 20. 14:45
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
Akkor végezd a fegyencedzés gyakorlatait.
2015. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!