Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szombathelyen személyi edzőt...

Szombathelyen személyi edzőt hol találok aki felmérné az állapotomat és összeállítana egy edzéstervet és egy étrendet tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés
1 éve edzem teremben folyamatosan heti 4x. Készítettem magamnak edzéstervet meg egy étrendet amit kb betartok, de nem vagyok vele annyira megelégedve és ezért kérném egy szakértő segítségét. Neten már keresgéltem de nem nagyon találtam. Nagy szükségem lenne rá hogy végre egy biztos tervet követhessek az edzésben.

2015. dec. 16. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
hello! bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, csak azt szeretném kérdezni, hogy te milyen étrendet készítettél magadnak vagy hogy kell, mert én is akarok, e nem igazán értem, hogy kell kiszámolni! köszi!
2015. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bodybuilder honlapján olvasd a cikkeket. Nagyon jók, én mindent onnan tanultam és lett is eredménye. Keresd fel! [link]
2015. dec. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!