Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőhöz járok, a szteroid...

Edzőhöz járok, a szteroid témát én hozzam fel, vagy várjam meg amig ő? többi lent

Figyelt kérdés
edzővel edzek 1 hónapja, a cél 2016 végén egy versenyen való indulás, testépités kategóriában, viszont eddig nem beszéltünk "doppingról" csak edzésről és kajáról. ez hogy szokás?

2015. dec. 16. 22:40
1 2 3 4
 21/37 Andi80018 ***** válasza:
Felgyorsult a világ, mint ez is. Gyorsba betolják a tesztót növit, oszt hagyj szóljon. Sokkal gyorsabban fel tudják hozni magukat, mint régen. Más kérdés, mennyire "egészséges". Én személy szerint szintén elítélem ezt, csak rá kell nézni a mostaniakra, gyorsan ki is égnek, vagy nem érnek elé olyan eredményt.
2015. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Cortez70 ***** válasza:

Én pl 29 év edzéssel (addig ugye cucc nélkül) sem lettem akkora, mint a srác 2 év alatt. De nem vagyunk egyformák, neki lehet jobb a galenikája. Akarom mondani genetikája. :)

De mindegy mivel érte el, szerintem jó a tömeg.

2015. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
78%
Itt a GYK -n nagyon sok a genetic monster, mindenkinek jó a genetikája. Ezt már tudjuk. :)
2015. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mindegy hogy mivel éri el az ember, mivel kémiával egy X fizikumot sokkal konnyebb elérni
2015. dec. 17. 11:30
 25/37 A kérdező kommentje:

(magatol elkuldte a mondat kozepen) mint cucc nelkul ugyanazt. En továbbra is allitom hogy naturàl vagyok... De ha ez jónak számit, cuccal mekkora lennék, kb 1-2 év múlva? Nyilvan nagyon genetika fuggo, de mivel kezdo vagyok es ilyen téren semmi tapasztalat, kb hány kilo

jonne fel?

2015. dec. 17. 11:33
 26/37 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy neked mennyi menne fel, mert sok mindentől függ. Számít a genetika (az is genetika, hogy melyik cuccra miként reagálsz), dózis, szteroid minősége, kaja, pihenés, edzés intenzitása.
2015. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy?
2015. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
78
2015. dec. 17. 12:00
 29/37 anonim ***** válasza:

Nadrág póló találkozásnál látszik, hogy van ott husi rendesen, úgy meg nem olyan hihetetlenül hatalmas ez a forma..

Amúgy ha 2 év alatt egyszer sem jött elő ez a téma az edződdel lehet ő nem a te embered, én annó már a második nap erről faggattam az enyémet :) persze azóta sem lett belőle semmi, csak info szinten érdekelt, hogyan működik.

2015. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
a leirásban irtam, hogy 1 honapja vagyok edzőnél. az azelőtti tudásomat Youtuberol, GYK-ról és Shopbuilderről szereztem.
2015. dec. 17. 12:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!