Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőhöz járok, a szteroid...

Edzőhöz járok, a szteroid témát én hozzam fel, vagy várjam meg amig ő? többi lent

Figyelt kérdés
edzővel edzek 1 hónapja, a cél 2016 végén egy versenyen való indulás, testépités kategóriában, viszont eddig nem beszéltünk "doppingról" csak edzésről és kajáról. ez hogy szokás?

2015. dec. 16. 22:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Ember te nagyobb vagy mint Zoli, vagy én vagyok lemaradva Zoli ment össze?

Zoli 184centi a net szerint te meg olyan 175 lehetsz kb, az nem alacsony, inkább átlag.

2015. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

mondtam hogy csalóka a kép, 170 centi sem vagyok valójában. itt egy másik, itt látszik, hogy lehajol, de ugy is magasabb.


[link]

2015. dec. 17. 12:22
 33/37 anonim ***** válasza:
mit pattogtok? 2 év alatt simán hozható ez a forma tuti jó az izom tapadása ! meg ha megnézed nem is olyan nagy szám
2015. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Cortez70 ***** válasza:
Tömegben jó, formában sokat lehetne még javulni. De aki fikázza, az mutasson magáról jobbat.:)
2015. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy a csávó ám csak úgy tűnik, javaslom ezt a videót, főleg 21:30 körül

https://www.youtube.com/watch?v=L84TBPHAUqs

2015. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Jézus te srác ez tényleg durva. Ez a két év akkor igencsak alaposan lehetett végigcsinálva 110%, nem pedig tingli tangli.


Sztem igen szép eredmény, erre tudom azt mondani hogy ha tovább akarsz lépni, akkor érdeklődj körbe alaposan mielőtt belevágsz.

Bármennyire is kox ellenes vagyok, sztem te próbálkozhatsz vele.


HGH még testmagassághoz is ad valamit nem montez?

2015. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Cortez70 ***** válasza:
Akkor nőhet a magassàg növivel is, ha még nem zàrultak le a csontvègek. Utána már csak a porcos részek növekednek.
2015. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!