Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A gyakorlatokat érzem, ég,fáj amikor csinálom de ha abbahagyom 10-15 másodperc után megszűnik ez az érzés, még ha bukásig csinálom akkor is.Mire végzek az edzéssel nem érzek semmit csak azt, hogy elfáradtam.Mitől lehet ez és, hogy tudom ezt az érzést sokáig érezni? Köszönöm a válaszokat.

2015. dec. 19. 18:47
 1/5 Sowilo ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy fájjon meg égjen meg bedurranjon, hanem hogy folyamatosan tudd növelni a súlyt az alapgyakorlatoknál. Teljesen rossz úton haladsz.
2015. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mit kéne érezni edzés után?
2015. dec. 19. 19:27
 3/5 Sowilo ***** válasza:
Nem érzésre edzünk. Az csak bekokszolva működik, vagy brutál genetikával. Kell egy edzésterv, amiben van egy logikusan felépített progresszió. Ha az alapján sikerül haladni(megadott időközönként növelni a súlyt) akkor fejlődés van, erősebb és izmosabb leszel. Ilyen egyszerű. Ha kezdő vagy, akkor a starting strength vagy stronglifts5x5 tökéletes lesz.
2015. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettél, már csak azt nem értem lábazásnál miért van hogy ég meg fáj lépni is nehéz, de pl. mellnél nincs ilyen.
2015. dec. 19. 19:49
 5/5 Glacierous ***** válasza:
Az ICF 5x5 jobb lenne neki a Strongliftsnél.
2015. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!