Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőemelő edzés aranyérrel?

Erőemelő edzés aranyérrel?

Figyelt kérdés

Aranyerem volt-van(?). Kettlebellezéstől jött ki.


Most elmúlóban van. (Belső aranyérről van szó)


Nem szeretném folytatni a bellezést, de a súlyzózást igen. Így fordult a figyelmem az erőemelés felé.


Szerintetek érdemes belevágni? Nem akarom, hogy az egészségem rovására menjen.


Valamint más is küszködött ilyen problémákkal?

(valszeg az erős hasi nyomás váltotta ki. rosszul vettem a levegőt, vagy rossz technikával csináltam. és meglett a baj)


2015. dec. 21. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Rostokkal hogy állsz? Ott van a kutya elásva csak szólok.
2015. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

miket javasolsz legfőképp? (milyen rostos tápanyagokat?)


amúgy több mint valószínű, hogy nem a táplálkozás a ludas. volt egy versenyfelkészülésem még év elején, és túlerőltettem magam.


orvoshoz már nem merek fordulni, mert csupa baromságot mondanak. az egyik azt mondta egyáltalán ne súlyzózzak. a másik pedig azt, hogy ne guggoljak...

2015. dec. 21. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd vitatkozni lehet ezzel kapcsolatban is, de ha minden szilárd kajád tartalmaz legalább 100g zöldséget és megfelelő a vízfogyasztásod, garantálom nem lesz több gondod az aranyereddel, főleg, hogy belső volt. Akármennyit is emelsz.
2015. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orvosok 90%-nak ez a mániája, hogy dobd el a súlyzókat, ez valami fóbia náluk. Az hogy rengeteg közülök meg egy 120 kilós dagadt getci aki dohányzik is az meg tök oké.
2015. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az aranyer kisse tulmutat a rostokon. Valoszinuleg megeroltetted. Nekem nyaron volt aranyerem kb. egy het alatt elmult. Amugy kb. 5 eve alaphangon 1 kilo zoldseget eszek meg egy nap plusz zab meg csonthejasok szoval nem hiszem, hogy a rosthiany az egyetlen kivalto ok.
2015. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy az az egyetlen kiváltó ok de az emberek 90%nál az étkezés miatt jön elő ez tény.
2015. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon megy most ez a 90% úgy látszik :DDD
2015. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké. Kipróbálom!


Zöldségből mindegy, hogy milyet?

2015. dec. 22. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!