Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Várjátok már a januári kigyúro...

Várjátok már a januári kigyúrom-magam-nyárra és lefogyok-mert-megfogadtam rohamot?

Figyelt kérdés
Alig várom, hogy újra tömeg legyen a teremben két hónapig :D
2015. dec. 22. 13:24
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Pár hétig lesznek többen, utána a legtöbben feladják.
2015. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2 hónap? jó az 2 hétnek is :D


[link]

2015. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért jó, ha van saját minitermed :)
2015. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Nekem volt (van) itthon mindenem, de jobb teremben edzeni.
2015. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En másfél éve sokkal jobban szeretem a termet mert ott van közösség, sokkal jobb a hangulat...

Amugy ja 2 het alatt feladjak mert a csajokert csinálják közbe ezerszer megkerdezik itt, hogy hogyan csináljak kocka hasat...

2015. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt várom, hogy februárig mindenki buékozzon, mint a robotok. meg rakosgassák ki a mindenféle karácsonyi marhaságokat mindenhova, mert ettől lesznek megbecsült emberek.
2015. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt most kedvem menni így ünnepek körül, itthon nyomattam. Szar lesz visszamenni, de reménykedem, hogy nem lesz dömping. Majd kifigyelem mikor vannak kevesebben...
2015. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na nálunk lezajlott :) bár megmondom öszintén szeretem az ilyyet, mert nálunk a vállalatnál ingyen van a konditerem, vagyis, 500 forint per hónap és amikor megindulnak a gorék januárban, akkor mindig vetetnek valami ujjabb apróságot a terembe. Igy lett pl idén egy egész sokdarabos kettlebell szettünk :)
2016. febr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!