Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kar kigyúrását hogyan vigyem...

Kar kigyúrását hogyan vigyem véghez?

Figyelt kérdés
Van egy 50 kilós súlyzóm. Elég harmatos az erőszintem, bicepszezni szoktam TV nézés közben csak ötöket 22,5 kilóval egyenlőre. Menne több is, egész pontosan 27,5kg; de egyenlőre kis súllyal alapozok. Nyárig szeretnék 30 kilóval szériázni rendesen. Most is lehet menne 27 kilóval, tavaly ilyenkor tudtam ennyivel, de abbahagytam a karozást, szóval most visszaestem. Szoktam mindenre edzeni, kondiba is járok rendesen meg minden, de a karom harmatos, tehát ki kéne pattintani azt a pajszert. Most 35, fel kéne vinni 38-ra. Tricepszre miket csináljak aminek értelme is van? Csigán szoktam letolni, most 30 kilóval 3x15 ment, mondjuk vagy 2 hete itthon gyúrtam, nem mentem body terembe. Tolódzkodni bírok. Koponyatörő, tricepsznyomás fej felett, meg az összes többi tricepsznyomás piszkosul fáj, nyírja a könyökömet, nem is tudom csinálni. Fekve 40 kilóba szériázok 5x10-et, most akarom majd növelni a súlyt, mert ez már kevés. Vettem vitamint is. Valami tömegelő, kreatin vagy fehérjebeválhat? Étrend van amúgy.

2015. dec. 22. 21:06
1 2
 1/15 Cortez70 ***** válasza:
Olvasd el a sàrga kapszula című kis könyvet. Keress rá. Kezdőknek heti 3 teljes testes edzés kell. + legyen ètrended is.
2015. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Cortez70 ***** válasza:
Ja, van étrended.:)
2015. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kapszula megvan. Arnoldnak is olvastam könyvét. Akkor csináljam így tovább és lesz valami?
2015. dec. 22. 21:18
 4/15 Cortez70 ***** válasza:
Figyu. Èn heti egyszer karozom. Megy 3 gyakorlat bicepsz és 3 gyakorlat tricepsz. 8-12 közötti ismètlèsszàmokkal. 3 sorozat gyakorlatonkènt. És nincs pici karom. :)
2015. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké, csak beszéltem két gyerekkel meg voltam velük edzeni. Ők elég érdekesen nyomják, traktorkereket borogatnak meg van két 20 kilós házilag tákolt súllyal karoznak utána meg vállból nyomnak meg még csinálnak egy-két dolgot, de főleg bicepsz megy és nem kicsik. Mondjuk mellette ők is szoktak például fekvenyomni, de főleg ez a kerékborogatás megy meg az egykezes emelgetés. Ők mondták, hogy dolgozzak még rá pluszban, akár minden este. Nem kis darabok, mondjuk rólad is tudom, hogy edzett vagy. Írtad már más kérdéseknél is.
2015. dec. 22. 21:42
 6/15 Cortez70 ***** válasza:
Sokféle edzés van. Lehet erősemberes trèninget is nyomni. Neked kell èrezni, hogy szàmodra mi a jó.
2015. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Cortez, milyen gyakorlatokat használsz bicepsz és tricepszre ha nem titok? :)
2015. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a kerékborogatás is jó, elég keményen kifáradtam a végére. Box zsákot szoktam még verni teljes erőből, ez is fejlesztett valamennyit. Futás helyett szoktam néha, ezt jobban szeretem. A kocogás nekem kicsit monoton, meg nem vagyok valami jó futó se, de muszáj valamit kezdeni vele, mert 2 kilométerrel is szenvedek vagy 20 percig.
2015. dec. 22. 21:59
 9/15 Cortez70 ***** válasza:

Vàltozó. De pl: bicepszre: francia rúddal àllva, egykezesekkel kalapàcs, scott pados. Utóbbi lehet gèppel is, nàlunk van kèt féle gèp is a teremben.

Tricó: letolàs csigàn, fekve homlokra engedés, szűk fekvenyomàs. Vagy valamelyik helyett egykezessel ülve tarkóhoz engedès.

2015. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne nekem is. Miért van az, hogy egyenes rúddal nehezebb a bicepsz, mint franciával? Súly ugyanakkora mindkettőn, direkt megnéztem alaposan amikor felraktam.
2015. dec. 22. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!