Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem unjatok meg a zabkasat?

Nem unjatok meg a zabkasat?

Figyelt kérdés
Egyszeruen barmilyen fitness videot nezek, azt mutatjak hogy csinalja maganak a reggelit, ami termeszetesen nem lehet mas mint zabkasa. A csirkerol es rizsrol ne is beszeljek. Egyszeruen egymast masoljatok, vagy mi? Egy bolond szazat csinal?
2015. dec. 25. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem kötelező azt enni. Én sose eszek zabkását.
2015. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted azért esszük, mert olyan finom? Kiváló, lassan felszívódó szénhidrátforrás.
2015. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom zabpehelyre gondolt.
2015. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Glacierous ***** válasza:
52%
Nem kötelező.Én is nagyon ritkán eszek.
2015. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Cortez70 ***** válasza:
56%
Èn nem unom meg. A csirkèt viszont igen. ;)
2015. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Zabkását sosem ettem még, zabpelyhet igen, utálom mint a sza_t. Még is lemegy minden reggel közel 3 éve proteinnel (azt is utálom), szenvedés nélkül nincs eredmény.
2015. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem feltétlenül bolond ám az, aki funkcionálisan eszik, nem élvezetből. Mondom ezt én, a rebellis hedonista, aki ritkán edz, csak táplálkozásról olvas és írogat, s aki csirkére és zabra rá se néz :D De attól még megértem, hogy van olyan, hogy azért eszel, mert kell, s azt, ami hasznos a testednek, a változatosság és az ízletesség pedig nincs a prioritáslista elején, de lehet, hogy sehol sem. Enni kell és kész. Még én is tehernek érzem néha, jópár évtizede eszem, bele lehet unni, főleg, ha jobb dolgod is van épp, de emlős vagy és már megint éhes... Még érdekesebb, ha éhes se vagy, étvágyad sincs, de enni kell. Ilyenkor én eszem. Egyesek kérdést írnak ki a fogyókúrásban vagy itt, hogy mit csináljanak, ha nincs kedvük enni. Ez már nekem magas.

A csirke könnyen beszerezhető sovány fehérje. A rizs olcsó, egész jó, gluténmentes, gyorsan elkészíthető szénhidrátforrás. Mi a baj ezekkel? Nemcsak a testépítők eszik őket és nemcsak azért, mert más is azt teszi. Hasznosak tudnak lenni. Van, aki mindennap rizst eszik, egész nap és eszébe sincs megunni (úgysem magában eszi).

Akinek nem tetszik a tipikus testépítő diéta, az csinálja máshogy, minden normális toleráns ember azt mondja, hogy ha megadod a testednek, ami kell neki, telik rá és bejön, magad számára megfelelően fejlődsz vagy szálkásodsz vele, nem különösebben egészségtelen s nem is törvénytelen, akkor csináld. Nem Egy Igaz Út létezik itt sem.

2015. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nem jött le, az emlőst azért írtam, mert ugye nekünk sok energia kell. A hüllők roppant takarékosak, de az egész napos aktivitáshoz szükséges melegvérűségnek meglett az ára... (Egyszer állítólag volt egy hidegvérű kecskefaj, nagyon tápanyagszegény helyen, de kihalt.)

Úgyhogy sokat kell ennünk, mindennap.

2015. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem eszem a zabot,nem szeretem.

Riszt sem eszem,tk kenyérrel viszem be a ch szükségletemet,meg ugye a zöldségek.

2015. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet velem van a baj, de szerintem elég jó a zabkása. Vízzel csinálom és rakok rá felkockázott gyümölcsöt. Pár hete kiwivel eszem. De gyakran szoktam még körtével/almával/dinnyével/szőlővel/banánnal/ +1-2 ritkasággal időnként.
2015. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!