Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kis történet rólam,...

Egy kis történet rólam, megbotlott a motivációm?

Figyelt kérdés

Tehát lassan fél éve edzek töretlenül, nagyon szeretem, tényleg imádom ezt a sportot. Azonban kb 2 hete így jobban olvasgattam a naturál-nem naturál testépítésről mit tudok elérni naturálban stb... Jó alaposan utána olvastam és amit naturálban el tudok érni még a legszigorúbb étkezéssel is kevés nekem a célomhoz. Oké, lehet egy köcsögről küldök képet, nem is az a lényeg hogy ki ő, hanem a fizikuma. Nos én kb így szeretnék kinézni:


[link]


20 éves vagyok


És ez már átlépte a naturál vonalat a szárazsága miatt.


Tehát mióta ez van azóta nincs kedvem egyszerűen edzeni mert úgy vélem ezt nem tudom elérni. Másfél hete edzeni se voltam és szarul is kajálok. Elveszett a motivációm. Kokszolni nem szeretnék. Mit tudtok tanácsolni?


2015. dec. 26. 17:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Eddz tovább. Ne a kinézet miatt, hanem az egészség miatt.
2015. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Cortez70 ***** válasza:
Attól még lehet jó formád, ha nem is leszel pont ilyen. Még mindig jobb, mint nem edzeni és szarul kinézni.
2015. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Megmondom neked őszintén, érdekel az egészségem és nagyon fontosnak tartom, de elsősorban a fizikum fog meg ebben a sportban.
2015. dec. 26. 18:00
 4/26 anonim ***** válasza:

"de elsősorban a fizikum fog meg ebben a sportban."


Szerintem a nagy többség így van vele, de amiatt butaság eldobni az egészet, mert nem leszel pont olyan, mint a csávó a képen. Kisebb leszel, de edzett meg jól fogsz azért kinézni.

2015. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ő csak egy példa volt. Nem pontosan olyan szeretnék lenni mint ő. Inkább úgy mondanám legyen rajtam jó izomtömeg, egy elfogadható szárazsággal, ahol már látszik a hasizom.
2015. dec. 26. 18:11
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Miért célod ez a fizikum? Nyilván nők miatt.

Megsúgom ezt a tömeget lehet hozni, a szárazságot ennyire nem, de egy csajt nem az fogja érdekelni hogy 5, vagy 10% os a tzs-d. Kockáid kb látszani fognak, még ha nem is ennyire abnormálisan látványosan. Jó fizikumod lesz, ezáltal amit egy nőnek a fizikumod adhat az meglesz.


Ha meg versenyezni akarsz, akkor meg tökmind1, de ezt kétlem. Te épp kifogást gyártottál amúgy magadnak, hogy miért ne csináld. Szerintem elég jól megközelíthető ez a fizikum.

De nehogy azt hidd hogy itt bárki a te kis motivációs eszközöd lesz. Ha nyafizol, mint egy kisfiú, tedd a szüleidnek. Ha meg férfi vagy küzdj meg az álmaidért, és ha nem is sikerül 100%osan közben is csak erősebb, több lettél.

2015. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 *Glissade* ***** válasza:

Ő kb. akkora, mint izomSzabi. ;)

IzomSzabi nem volt naturál...

2015. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy ilyesmi forma megfelelne?

[link]

Mert ilyen pl lehetsz

2015. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Cortez70 ***** válasza:
Nem mindenkinek lesz ilyen mellizma.
2015. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 *Glissade* ***** válasza:

és ő?

Ilyen tuti lehetsz!!:)


[link]

2015. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!