Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leírnátok a tricepsz edzésterv...

Leírnátok a tricepsz edzésterveteket, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Valahogy sosem tudom rendesen megedzeni ezt az izomcsoportomat, a gyakorlatok közben nem is érzem és nem is fejlődik különösebben. Valaki volt már hasonló helyzetben? Tapasztaltabb testépítők leírnátok a ti hogyan tudjátok keményen megedzeni a tricepszeteket?

2015. dec. 29. 15:45
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
Ma pl ez ment: szűk fekvenyomás, fekve homlokra engedés franciarúddal, csigán letolàs v fogantyúval. 3 munkasorozat gyakorlatonként. De amúgy variálom. Van mikor az egyik helyett pl ülve egykezessel tarkóhoz engedést végzek vagy a végére teszek pár sorozat tolódzkodást.
2015. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, minden edzés más, a legutolsó: tolódzkodás, letolás csigán kötéllel, homlokra engedés rúddal. Ezekből 4 sorozat, vetkőzőbe, de szabályosan, ami tricepsznél mindenképp lényeges. Amúgy ha nem tudod megedzeni, próbáld ki a magasabb ismétlésszámot.
2015. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Glacierous ***** válasza:
Szűknyomás,tricepsznyújtás fej fölött,csigás letolás,tolódzkodás
2015. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem eleve mellezés után van a tricepsz tehát kap egy pici előfárasztást. Tolódzkodás, csigás letolás, tricepsznyújtás ülve egykezessel.
2015. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mostanában ezt csinálom: szűknyomás: 4x8 lórúgás: 3x15 letolás csigán: 4x12 esetleg még néha mellécsapok egy 4. gyakorlatot
2015. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én hetente ezt váltogatom:

(A)

1. tolódzkodás

2. letolás rúddal csigán

3. 'letolás' kötéllel csigán

(B)

1. tolódzkodó-gép

2. tricepsz nyújtás fejfelett, kötéllel, csigán

3. lórúgás


nekem ez bevált, lemaradt izomcsoportból lett szinte az egyik legjobb

2016. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
Utolsó mutatnál egy képet a nagy trinyódról? Köszi!
2016. jan. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen problémát véltél felfedezni a gyakorlatokban? :)
2016. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
Nincs benne fekve homlokra engedés és szűk fekvenyomàs.;) De nem is ez a lényeg, csak kíváncsi vagyok, hogy ki milyen szintre mondja azt, hogy jó a tricepsze. No offense.
2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szűk fekvenyomást nem kedvelem (tudom, hogy nem kedv kérdése, de na) másrészt akármilyen szélesen fogom homlokra engedésnél a rudat, mindig fáj a könyököm vagy a csuklóm, így azt is hanyagoltam
2016. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!