Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 1 LE motoros futópad...

Egy 1 LE motoros futópad folyamatos, hosszantartó és megterhelő futásra alkalmas vagy inkább gyors sétára jó csak?

Figyelt kérdés
Szerintetek 1 LE motoros futópadot érdemes megvenni, ha a cél a futás, és annak is az igazán megterhelő fajtája? Fogyni szeretnék, nem pedig csak sétálni egy futópadon.

#futópad #fogyás #1 le #motoros futópad
2016. jan. 2. 04:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább járj edzőterembe.


Én megvettem egy olcsó, 230.000 Ft-os futópadot, 1 év garancia volt rá, 13 hónapig működött.


Nem valami tartósak ezek a kis olcsó vackok,

pedig csak napi 2*30-35 perc erőltetett gyaloglásra használtam(6,8-6,9 km/h)

2016. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy normális futópad valahol 250-300 körül kezdődik, de inkább fél millió az, ami már bírja is.


Az olcsó padok azoknak vannak kitalálva, akik nagy újévi fogadkozásban vesznek egy padot, aztán összesen nem mennek rajta 15km-et, tele vannak műanyaggal, ami fém az is könnyen hajlik, a motor gyenge, és nagyon nem bírja a hosszabb megterhelést, a szerviz pedig nagyon drága, és gyakran az olcsóbb cuccokhoz alkatrész sincs.



Egy szó mint száz, elsőnek igaza van, menj inkább el egy terembe, vagy fuss kint, de futópadot otthonra csak akkor vegyél, ha ki tudsz fizetni egy profi darabot.


A megterhelés pedig nem áll arányban a fogyással, például 2000 méter majdnem sprint baromi megterhelő, de fogyni egy dekát sem fogsz tőle. Azt az LSD futással lehet a legjobban. Ez a LongSlowDistance, tehát hosszú lassú futás neve, alacsony pulzus tartományban, lassan, sokat kell futni.

2016. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy alternaríva lehet pl. szobabicikli, arra nem kell fél milliót költened, hogy egy jó minőségű, tartós darabot vegyél, plusz jobb is mint a futkosás, szerintem.
2016. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jajj,nagyon nem...
2016. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!