Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegetáriánusként ugyan úgy...

Vegetáriánusként ugyan úgy építhetem a testem?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a megfelelő fejlődéshez, változáshoz fontos a helyes étrend. Én ovo-lakto vegetáriánus vagyok, befolyásol az valamit, ha nem eszek húst? Ugyan úgy formálódok, izmosodok?

Most szeretnék elkezdeni intenzívebben sportolni, szeretnék izmosodni és formálni az alakom.

Köszi előre is!:)



2016. jan. 5. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokkal nehezebb lesz, de ha úgy rakod össze a kaját hogy jó legyen sz aminsav bevitel fejlődhetsz, de nem úgy.
2016. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehezebb dolgod lesz, de menni fog, csináld.
2016. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ettől féltem. Nehezen sikerült rávennem magam a mozgásra a minimális akaraterőmmel, erre kiderül, hogy nehezebb. Mondjuk mindenért küzdeni kell, nem fogom feladni, kitartó leszek!:D
2016. jan. 5. 19:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez ám a motivált ember!
2016. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj azon, mennyivel nehezebb. Ne filózz azon, hogy milyen lennél hússal vagy akármivel.

Menj le a terembe és csináld. Menj ki a piacra aztán vegyél ilyen kanárieledelt amit ti esztek.

Csak keményen és kitartással haver!

2016. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jól esik a motiválás! Igazad van, nem kell túlgondolkodni, csak menni, csinálni, küzdeni! Ezt is fogom tenni, legalábbis megpróbálom :D Köszi még egyszer!
2016. jan. 5. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Jon Venus írd, be youtubera, ő sima vegán
2016. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem vegán vagy, még csak nem is nehéz. Ha ugyanúgy eszel tápanyagdús komplett állati fehérjét, mégis mi lehetne a gond?
2016. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azzal valóban ne foglalkozz, hogy esetleg nehezebb (de az bizonyára nem a hús hiánya miatt, semmi szükséged húsra, hacsak nem vagy nagyon válogatós vagy nagyon allergiás, de tojást tuti ehetsz, ha egyszer ovo-lakto vega vagy. az elég is, a húsnál még értékesebb is állítólag, bár itt azért szerintem nem mindegy, hogy milyen tojásról és milyen húsról van szó).

Nekem sem a legkönnyebb. Én 39 éves rém lusta nő vagyok, de nem rinyálok annyit, mint egyes fiatal fiúk, hogy jajjj rossz a genetikájuk és nem fejlődnek úgy, mint a Pisti... (Az nekem nem segít, hogy mennyi izmot várnak el egy nőtől, engem az nem érdekel, én magamnak akarok megfelelni. A párom férfi és nem akar akkora izmokat, mint én. Na neki könnyű, semmit nem kell tennie.)

Hozd ki magadból, amit tudsz, mert sokkal jobban jársz vele, mint ha maradsz olyan, amilyen s csak irigykedsz a jó testűekre.

2016. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyit fűznék hozzá az előttem szólókhoz, hogy arra nagyon figyelj oda, hogy eleget egyél! Vegaként sokat ott rontják el, hogy nagyon kevés kalóriát visznek be. Te legyél okosabb.
2016. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!