Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek milyen vitaminok lehetnek...

Ezek milyen vitaminok lehetnek? (kép)

Figyelt kérdés
a fehér szerintem C vitamin, a barnás gondolom omega3, de a másik kettő mi lehet? (ismerősömtől kaptam de ő sem tudja, a tarto sciteces, szerintem a termék is.) valaki felismeri? [link]

2016. jan. 7. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A fölső sorban középen az a barna szerintem a JutaVit C-vitaminja, én is azt szedem most, mert legutóbaz volt akciós.

[link]


A két oldalt mellette lévő fehérek a JutaVit kalcium-magnézium-cinkre emlékeztetnek.

[link]


Az alsó sorban lévők nem ismerősek.

2016. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, már csak a rozsaszint kéne kideriteni. egyet felnyitottam, sárgás-barnás por van benne, elég fura a szaga
2016. jan. 16. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég gáz ha az omega 3-nak már ilyen a színe. Ez inkább lecitin lesz. Amúgy meg nem kéne bekajálni amit a buszon, vagy az utcán találtok nem is értem ezt a nemtudom micsoda de találjuk ki dolgot.
2016. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb szélső alul lecitin lesz.
2016. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!