Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bunnynak mi a baja Arnold...

Bunnynak mi a baja Arnold Schwarzenegger-rel?

Figyelt kérdés
Olvastam a testépítő válaszolt, de csak az jött le, hogy utálja, az nem, hogy miért.
2016. jan. 8. 23:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
4%
Bunny a legnagyobb köcsög,ő csak ne ítélkezzen.
2016. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%

# 11/11


nem akarom szétoffolni a kérdést, de tényleg elég vicces, hogy pont bunny ítélkezik.

régen szidta a szájteket, aztán miután fizetni kezdett neki, hirtelen a szájtek lett a legjobb.

szteroidozott régen, közben drogmentes maratonokra járt (haha), aztán pár éve szteroidellenes lett, de azért dicséri a szteroidozott versenyzőket és barátkozik is velük.

még jó, h bunnynak nem változik a véleménye pénzért, és teljesen következetes :)

2016. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
A kövéreket is lenézte anno,most meg ő is dagadt...:D
2016. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Bunny tipikusan az, aki gyakran változtatja a véleményét, de jól elvan így is, ugyan úgy megvan a munkája.
2016. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem elég alacsony a százalékom,ti még mindig pontoztok lefelé a semmiért?:D
2016. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem normális ha idővel az embernek változik az álláspontja egy kérdésben. Pont ezért nem szabad nagyképűnek lenni és azt hinni, hogy mindig igazunk van.

Egy időben például meg voltam győződve róla, hogy nem létezik jobb időtöltés a legózásnál. Aztán megismerkedtem a p*nával és azóta egyáltalán nem legózok. Most akkor képmutató vagyok?

2016. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

szélsőséges példát adtál meg, ezért ez hibás érvelés.


Egyébként pedig amikor ennyire erős, és határozott kritikát, véleményt közölsz, DE megváltozik a véleményed akkor illik erről valami számvetést tenni. Nincs azzal gond ha változik, viszont röhejesnek hat külső szemlélőnek egyik hétről a másikra ennyire erős változások.


Ez elkerülhető ha (mint közéleti személyiség), írsz egy posztot arról, hogy milyen hatások késztettek arra hogy megváltozzon a véleményed. Persze amikor nem megalapozott dolog késztet erre (pl pénz), így is, úgy is nevetségesnek fogsz tűnni.


Én nem kedvelem bunnyt, és amit csinál/művel, de most komolyan:

attól hogy én utálom és firkálok róla valamit meg fog változni? Nem. Akkor mi a fsznak foglalkozzak vele? Gyakran látom embereken hogy idegesíti valami őket, de foglalkozik vele. Mindezt úgy, hogy teljesen elkerülhető lenne a kontakt.

Ez amolyan "miért ütöd magad?" kategória. Ha nem jó, miért csinálod?


Persze ez most nem a kérdezőnek szólt, hanem annak a pár arcnak aki oldal elején fikázott erősen. Lehet véleményt formálni, szerintem KELL is, viszont ami irritál azt csak elkerülöd. Meghallom Justin Beiber-t (és még csak googliznom se kellett hogy írják a nevét. szégyellem magam :D) a rádióban, és elkapcsolok. Ennyi. Nem pedig végighallgatom, és csikorgatom a fogam hogy ez mekkora egy kis köcs.

2016. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

# 16/17

te sem nagyon akarod érteni a lényeget. persze, mindenkinek változhat a véleménye idővel, évek elteltével. a gond azzal, h 1, bunny véleménye sokszor pénzért változik (szájtekes példa)

2, olyanokat szid, akiknek szintén pénzért változik a véleménye, miközben neki is.

ráadásul bunnynak sokszor hetek, napok alatt is változik, vagy ellentmondásba keveredik magával. szteoridok ellen ágál, aztán filmet készít szteroidos testépítőkkel, akiket ajnároz, leugatja azokat, akik helyesírási hibát vétenek, aztán kiadja a helyesírási hibáktól, elgépelésektől hemzsegő sárga kapszulát. szidja a fészen pózoló embereket, aztán kirak magáról egy pózolós képet egy másik közösségi oldalon etc.

arról nem is beszélve, h bunnynál elég durvák ezek a véleményváltozások, konkrétan sokszor már az ellenkezőjét vallja annak, amit még pár éve jónak tartott.


# 17/17

én csak a magam nevében tudok nyilatkozni. speciel azért szoktam foglalkozni bunnyval, mert sokszor veszélyes tanácsokat ad, mivel komoly hiányosságai vannak és nincs tisztában a korlátaival. valószínűleg ezért bukkannak fel időnként itt is vagy más oldalon is orvostanhallgatók, dietetikusok, akik felhívják a figyelmet bunny tévedéseire. sztem ha megmaradna edzés témánál és nem adna tanácsokat terhes nőknek, cukorbetegeknek, akkor jóval kevesebben foglalkoznának vele. + sok kezdőt ok nélkül elküld a fen-ébe az edző válaszolban, akik aztán azt hiszik, h vmi butaságot írtak, vagy igazi szakértőkön gúnyolódik természetesen észérvek nélkül, csak mert kijavítják, vagy más a véleményük.

igen, van értelme. az utóbbi pár évben egyre többen ábrándultak ki bunnyból és jöttek rá arra, h egy gyenge közepes edző, „szakértő” nagy pofával, semmi több. sztem egyszerűen sok embert irritál, hogy egy ennyire tanulatlan, egyszerű ember lehet a top szakértő Mo-on, amit én teljesen megértek.

2016. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én azokra a példákra reagáltam amiket fentebb írtak:

régen koxolt--> most koxellenes

lenézte a dagadtakat--> most ő is dagadt

scitec szar--> scitec jó


Ezek szerintem nem ellentmondások hanem változott a vélemény.


Az élsportot és a hobbi koxolást szerintem ne keverjük össze. Egy Mr. O eredményhez nyilván kell egy kis plusz, Gyúrós Rikárdónak Ózdról aki szeretne kitűnni a strandon viszont nyilván nem. Ezt se gondolom ellentmondásnak.


Helyesírási hibákra se szokott szerintem ugrani csak arra mikor valaki ilyen kérdést ír ki:

"csáááó gyurii vokk mitszeggyek h nyárrakigyurjam magam XDXDXDXDXD temite nnél a hejemben????????!!!????!"

Lehet ő se ír tökéletesen de legalább törekszik rá. Ezt se tartom ellentmondásnak.

2016. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%

rosszul írod:

régen kokszolt, közben drogmentes maratonra járt. ez nem ellentmondás? eltelik pár év, hirtelen naturál lesz, és szidja a kokszosokat. ezt még meg lehet magyarázni azzal, h rájött, a koksz rossz dolog, de közben meg szétszteroidozott testépítőkkel forgat, barátkozik. de ez sem ellentmondásos gondolom.


lenézte a kövéreket, mert hogy mind lusta. ebben van is némi igazság, de aztán eltelik pár év, és megint teljes párfordulás, nincs ideje, kedve edzeni ,most már az h-lye, aki más kinézetével foglalkozik, ami eleve viccesen hangzik egy olyan szájából, akik testépítéssel foglalkozik, de ismét ellentmond magának és elkezd szidni mindenkit, tetováltakat, piercingeseket stb.


persze változott a véleménye, na de miért?:) utálja a szájteket, szájtek megkeresi, pénzt, munkát ajánl neki, hirtelen rájön, h kiváló a szájtek, nyilván nem a pénzért.


ó,dehogynem szokott ugrani. egyszer vki a hogyot rövítette, és ’h’ betűt írt csak, erre azt írta, h meg se kellett volna születnie, de gyakorlatilag minden rövidítésre ugrik.


most direkt végighallgattam az ominózus bb rádió részt még 1x. szórakoztató. kijelenti, h sosem bántottak senkit azért, mert meleg. ja csak több tucat híresebb ellenpéldát lehet olvasni a neten. aztán megpróbálja megtippelni a melegek számát (nem sikerül). majd elsüt néhányat a szokásos baromságok közül: „mit fog látni a gyerekem, azt fogja hinni, ez normális!”, aztán azzal jön, h ma már fiúk lányokká akarják operáltatni magukat. ami egyrészt nem igaz, régen is volt ilyen,meg azt transzszexualitásnak hívják, semmi köze a homoszexualitáshoz. szóval csak dől belőle a hülyeség, gőze nincs a témáról, de meg azt se érti, h miért rak ki vki olyan profilképet ( már azok közül, akik nem divatból teszik)


de a lényeg: az a baja Arnolddal, hogy érdekember, mert kirakta a profilképet, és mert változott a véleménye, és csak a filmjét akarja népszerűsíteni. lehet, h igaz, nem tudom biztosan. de épp bunny kel ki ellene, aki pénzért változtatja a véleményét?:) röhej. ha bunny nem lenne érdekember, és következetes lenne, akkor ott is hagyná a szájteket, hiszen szteroidos testépítőket támogatnak, amit bunny saját bevallása szerint utál (már).


# 15/19

megszokhattad volna, h általában csak lepontoznak, az, h cáfolják a leírtakat, mert nem igazán megy. meg elnézést, nem akarok bunkó lenni, de én még értelmes bunny rajongóval nem találkoztam. de ez nem meglepő, egyszerű nyúlnak egyszerű rajongói vannak. „általában egy filozófust sem a kőművesek sztárolnak".

2016. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!