Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bunnynak mi a baja Arnold...

Bunnynak mi a baja Arnold Schwarzenegger-rel?

Figyelt kérdés
Olvastam a testépítő válaszolt, de csak az jött le, hogy utálja, az nem, hogy miért.
2016. jan. 8. 23:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor borult nála a bili, amikor Arnold szivárványosra változtatta a profilképét a FB-on.
2016. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Mikor valakiről van egy idealizált képed és aztán ez az idea találkozik a valósággal az általában mindig fájdalmas.

Arnold anno repulikánus politikusként a melegházasság ellen kampányolt, most meg hogy az érdekei az ellenkezőjét kívánják pár év elteltével meg mellette kardoskodik. Rajött, hogy Arnold nem a terminátor hanem egy self made man akot nyilván elsősorban az érdekei hajtanak. Ettöl független én nem vitatom amit az életben elért, de emberileg valóban vannak nálla szimpatikusabb testépítő legendák is.

2016. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Rájött hogy Arnold egy féreg és az is volt mindig, csak az ember szeret álomvilágban élni.
2016. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Szergej55 ***** válasza:
29%
Későn ismerte fel, hogy Arnold híres ember, és nem sikeres testépítő akart elsősorban lenni.
2016. jan. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

Sikeres akart lenni Arnold, hazudott, csalt, átgázolt másokon, nyalt, pucsított stb.

Mondjuk e mellé legalább keményen dolgozott.

2016. jan. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
a meleg házasságot ellenezni, és elfogadni a melegeket nem összeegyeztethetetlen.
2016. jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A szivárványos Terminátor Gaynesis profilkép óta van a Buzeneggerezés. A film megjelenése előtt fogadták el a melegházasságot, aminek hatására a sok agyhalott befestette a profilképét és Arnold is beállt a sorba. Teljesen nyilvánvaló volt, hogy köze nincs a dologhoz, de álságosan úgy tett, mintha ő is ünnepelne, hogy népszerűsítse magát és az (egyébként nagyon szar) filmjét.


Ha az eddigi kommentek nem adták meg a választ, hallgasd meg a 2015. 07. 08-i bbrádiót, ott részletesen szó van róla. Mellesleg az egyik olvasói levelet én küldtem nekik.

2016. jan. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Arnoldról azt hitték ami a könyvekben volt leírva, de most az internet korában rájöttek nem teljesen az az ember.
2016. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

igen, azóta utálja, amióta arnold kirakott egy szivárványos profilképet. tavaly óta ha arnold szóba kerül, akkor bunny átmegy idegbetegbe.


egyébként ha elfogadsz egy tanácsot, akkor nem foglalkozol bunnyval, csak ha teljesen kezdő vagy testépítés témában, a Sárga k-ban már durva hibák vannak, az edző válaszolban is elég sokszor vitatható dolgokat állít, h finoman fogalmazzak. azt meg hagyjuk is, h mennyi marhaságot összehordanak a bbrádióban a legtöbb témában.

2016. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

6: ez így teljesen nem igaz. Elég szoros analógiai kapcsolat van a kettő között, aki tiltaná a házasságot, az nem fogadja el a melegeket.


2: kb erről van szó. jó read.


7: az a film a megerőszakolása a terminátor "sorozatnak" (nekem van terminátor 1-2 és kész, a többi kuka. még a 3 visítva ok)

Remélni tudom csak, hogy a star wars nem jut a sorsára

2016. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!