Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt megéri megvenni?

Ezt megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Milyen ez az ESN Protein?

[link]

A szavatosság elég rövid, de nem hiszem, hogy pár hónap után ki kellene dobni. Impact whey tudom, hogy jó, csak erről az ESN-ről nem hallottam még.


2016. jan. 12. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem vennék kaját EBay-ről.
2016. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Én sem. Normàlis tápkieg boltból kell rendelni.
2016. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, ki tudja mi van benne.

Csak szaküzletből vagy ismert magyar oldalról rendelnék.

2016. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itt vajdaságban nem nagy választék van...nálunk fehérjét venni boltból legalább olyan rizikós, mint magánszemélytől. Egy ismerősöm mesélte (nálun egyik a legismertebb tápkieg boltban dolgozott), hogy olyan hamisításokat csináltak, hogy el se hinné az ember...a szavatosságit hamisították, mint annak a "rendje", ráadásul sokkal drágább is itt minden.
2016. jan. 12. 10:29
 5/10 anonim ***** válasza:

4: Nem szoktatok átjárni Magyarországra? Akkor be tudnál vásárolni.

Nem tudom, van-e olyan megbízható magyar oldal, ami külföldre is szállít. De ha van, akkor majd biztosan megírják a többiek.

2016. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ritkán járunk át vásárolni...2x voltam a shopbulder üzletben Szegeden, de szerintem ott minden drága, más üzletet meg nem tudok.
2016. jan. 12. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Myprotein angol webshop, az biztos jó, az ESNről nem mondok véleményt, lehet jó, de nem ismerem.
2016. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy vajdaságba ne rendelhetnél akárhonnan.
2016. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Persze hogy lehet, csak nem éri meg, EU-n kívüli országba drága a postaköltség, + még ÁFA, ami az összeg kb 30%-a.
2016. jan. 12. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos le leszek hurrogva, de ha én a te helyzeteben bevállalnám. Csak nézd meg jól kitől veszed. Válassz megbízható eladót, vagy olyat, aki már több százat eladott adott termékből. Ha a Vajdaságban tényleg ennyire gáz a helyzet,akkor még mindig nagyobb eséllyel jutsz jó minőségű cucchoz ebayről.
2016. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!